• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Стало відомо, хто вибився у лідери «Бюджету участі» Чернігова


Стало відомо, хто вибився у лідери «Бюджету участі» Чернігова

 

Закінчилося голосування за проєкти у «Бюджету участі». Офіційне оголошення переможців, як повідомляється на сайті chernihiv.pb.org.ua відбудеться 2 тижні, проте вже зараз відомо, хто з учасників набрав найбільше голосів. Голосування проводиться вже в 5-й раз поспіль, подати свій проєкт могли всі бажаючі чернігівці. На початку вересня робоча група відібрала 85 проєктів, які було допущено до голосування з 92-та, 2 було відхилено. Частину проєктів подали депутати міськради та керівники комунальних закладів.

Проголосувати можна було до 24.00 год. 30-го вересня. За даними системи електронного голосування, цього року в ньому взяли участь понад 29 тисяч чернігівців (29 206 чол.), і це на 6 тисяч більше, ніж минулого року. 

У 2021-му році з міськбюджету на реалізацію проєктів було виділено 18 млн. гривень. За умовами участі бюджет великого проєкту мав становити від 300 тисяч гривень до 1.5 млн. гривень, малого
до 300 тисяч гривень.

У минулому році переможцями стали 11 великих и 11 малих проєктів, при цьому подавалися 42 великі та 27 малих проєктів. Минулого року проєктом-лідером став проєкт під номером 61 і назвою "Територія здоров’я", автором якого була Пінчук Тетяна Володимирівна. Даний проєкт передбачав капітальний ремонт бігових доріжок та реконструкція спортивного майданчика ліцею № 32 для массового заняття фізкультурою та спортом дітей та жителів мікрорайону Градецький.

Кошторис минулого року склав 21 млн. гривень.


В залежності від загального бюджету, а він на 3 млн. гривень менше, ніж минулого разу обирається кількість переможців. Також ця кількість залежить від бюджету самого проєкту, адже у списку великих та малих проєктів були такі, які вказували суму на їх реалізацію значно менше від максимальної порогової.На фото переможниці проєкту "Бюджет участі" Лесун Лариса та Тетяна Діденко. Їх проєкти у категорії великі та малі набрали максимальну кількість голосів

Тож підіб’ємо підсумки першої 10-ки обох типів проєктів - великих та малих.

Великі:

№63
«Сучасним дітям-сучасний спортивний зал та медичний кабінет- здоров'я учасників освітнього процесу"
Має на меті ремонт спортивного залу й медичного кабінету у школі №33, автор проєкту - директора школи Лесун Лариса Володимирівна.
2 727 голосів.

№89
Комплексний спортивний майданчик
Має на меті створення для учнів ліцею №32 та мешканців мікрорайону доступний , сучасний спортивний майданчик для занять різними видами спорту
2 603 голосів.

№3
Благоустрій території міського пологового будинку.
Має на меті реконструкцію зони відпочинку та влаштування паркінгу на прибудинковій території міського пологового будинку.
2 516 голосів.

№75
Творча майстерня "Креативний простір"
Має на меті створення творчого простору з новітнім технологічним обладнанням для оволодіння мешканцями міста побутовими навичками через використання традиційних та інноваційних технологій
Проєкт буде реалізовано в приміщенні школи №3
2 487 голосів.

№1
Красиве довкілля – здорова нація!
Має на меті реконструкція шкільного подвір’я, яке є прохідною територією між проспектом Перемоги та вулицею Івана Кочерги, з заміною зруйнованого асфальтного покриття на тротуарну плитку, реконструкція клумб, встановлення лавочок для відпочинку та сміттєвих урн.
Це територія біля школи №7
2 421 голосів.

№21
Спортивний майданчик по вул. 1го Травня 191в
Має на меті портивний майданчик буде розміщений по вул. 1го Травня 191в, на території мікрорайону будинків 193, 191, 191а, 191б, 191в. Автор Віталій Ребенок перемагає вже не вперше, і вже встиг створити чи не єдиний у місті дійсно відкритий для всіх бажаючих футбольний майданчик, де зранку до вечора грають у футбол, як діти так і дорослі, причому не тільки з того мікрорайону, де розташовано цей майданчик.
2 404 голосів.

№38
Веслування на байдарках і каное для дітей, молоді і осіб з інвалідністю
Має на меті проведення безкоштовних навчальних занять і майстер класів з веслування на байдарках і каное для дітей м. Чернігова, і інвалідів. Проект передбачає придбання 35 байдарок і каное (далі - човнів), 24 весел, плота і тренажера, що дасть змогу юному поколінню нашого міста і людям з обмеженими руховими можливостями, безпечно, якісно і систематично самовдосконалюватись на сучасному обладнанні.
2 375 голосів.

№42
Фестиваль "Зелена Сцена" - ювілейний 10 сезон!
Має на меті у 2022-му році проведення п’яти триденних фестивалів «Зелена Сцена», які відбуватимуться раз на місяць із травня по вересень.
2 370 голосів.

№11

Спортивний простір активного відпочинку для жителів мікрорайону Подусівка
Має на меті удосконалення спортивного простору для активного відпочинку, який включає огородження баскетбольного майданчика, реконструкцією бігової доріжки з резиновим покриттям та встановлення спортивного обладнання по периметру, з метою благоустрою спортивного стадіону та приведення його до більш естетичного вигляду, а також з метою популяризації здорового способу життя мешканців Чернігова.
2 362 голосів.

№17
"ВУЛИК" - групи денного догляду за дітьми та молоддю з інвалідністю
Має на меті підтримку послуги денного догляду для дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років, які не відвідують навчальні заклади, та молоді віком до 35 років.
2 356 - голосів.

Малі:

№66
Стерилізація тварин незахищених верств населення
Має на меті стерилізацію тварин, які належать або знаходяться на утриманні у осіб, що належать до незахищенних верств населення ( пенсіонерів, малозабезпечених, інвалідів, багатодітних, ветеранів АТО і т.д.)
1 759 голосів.

№64
Сучасна бібліотека - простір нових можливостей
Має на меті ревіталізацію простору існуючої бібліотеки школи №25
1 671 голосів.

№45
Облаштування комплексного дитячого майданчику у дворі Доценка - Пухова
1 400 голосів.

№59
«Пізнавай, мандруй, твори!»
Має на меті культурний та духовний розвиток, дітей та підлітків сімей учасників АТО/ООС та родин загиблих шляхом організації поїздок та відвідувань культурно-історичної та духовної спадщини України на території Чернігівщини та Київщини з залученням професійного екскурсовода. В рамках проекту буде організовано проведення майсте- класів, квестів та лекцій.
1 367 голосів.

№49
«Захисти себе і свою родину»
Має на меті впровадження ефективної моделі психологічної підтримки та супроводу (у тому числі он-лайн) вразливих верств населення щодо відновлення ресурсів людини для роботи в нових умовах праці і побуту (реадаптації), розвитку навичок стресостійкості, а також прийняття «нової реальності».
1 245 голосів.

№72
Мобільний пункт харчування бездомних та малозабезпечених осіб м.Чернігова
1 224 голосів

№67
reVal Smart City. Контейнери для роздільного збору сміття в Чернігові
Має на меті збіб та сортування сміття на території міста Чернігова. Еко-контейнери для сортування за категоріями (з подальшою відправкою на переробку) будуть встановлені на території шкіл та в житлових районах.
1 196 голосів

№50
Культурно-мистецький проєкт «Театр без меж»
В рамках проєкту заплановано систематичне проведення репетицій, участь у культурних заходах міста Чернігова, воркшопи, вистави-перформанси, творчі зустрічі з акторами, тренінги, майстер-класи, інші інтерактивні заходи.
1 041 голос.

№83
Облаштування спортивного майданчика на Стрілецькій набережній для мешканців мікрорайону Єськова.
Автор проєкту депутат міськради В'ячеслав Летута.
1 037 голосів.

№8
Спортивна молодь – успішне майбутнє!
Має на меті зміцнення здоров’я та занять спортом для дітей та молоді, а також для незахищених верств населення Чернігова шляхом занять важкою атлетикою і боксом.
Автор проєкту відомий у Чернігові боксер та тренер Валерій Бондаренко.
984 голосів.

З вищенаведеної інформації, можна зробити висновок, що для того, щоб отримати фінансування у сумі 1.5 млн. гривень під свій проєкт бажано забезпечити йому не менше ніж 2500 голосів. Якщо малий, то ви маєте переконати не менш, як 1000 осіб, аби вони вас підтримали.
Зауважимо, що лідер серед малих проєктів, авторка якого - директорка ветеринарно-стерилізаційного центру "Крок до тварин" Тетяна Діденко, виходячи з кількості набраних голосів, має хороші перспективи подаватися на проєкт великий. Адже проблема стерилізації тварин нагальна, та й взагалі, під будь-який проєкт, що присвячений братам нашим меншим, за умови грамотної організації, можна зібрати і більше 3 000 голосів, а отже отримати фінансування набагато більше.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Лесун, Діденко, Бюджет участі

Добавить в:
 
 


Центр Комплект