Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Будинок для хворих киць: ветеринарно-стерилізаційний центр у Чернігові потребує допомоги

Будинок для хворих киць: ветеринарно-стерилізаційний центр у Чернігові потребує допомоги

 

Онкохворий кіт на прізвисько Рудий чекає на переїзд до нової оселі разом із ще 19-ма чотирилапими, у яких виявили подібний діагноз. Нині на базі ветеринарно-стерилізаційного центру “Крок до тварин” цим пухнастим облаштовують будиночок, де вони зможуть перебувати в комфортних умовах під постійним наглядом фахівців.– Є категорія котів, які мають онкологічні захворювання, у більшості випадків — це плоскоклітинний рак, який вражає слизисті оболонки в ротовій порожнині. Коли вони живуть серед загалу, трішки ускладнюють життя тому, що вони повільніше їдять, у них можуть відняти їжу. Коли вони проходять курс хіміотерапії, чим їх виловлювати десь, набагато простіше буде, якщо вони будуть знаходитися в одному приміщенні і будуть підігнані курси, щоби вони одночасно отримували ці ін’єкції
, – повідомила начальниця ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» Тетяна Діденко.

Придбати спеціальне приміщення центру допомогли чернігівські підприємці, які залучали своїх клієнтів до збору коштів. Донатили і користувачі соціальних мереж: зібрати вдалося майже 40 тисяч гривень, але цієї суми виявилося недостатньо для виконання подальших робіт. А, відтак, збір на офіційній сторінці закладу триває.

– Нам запропонували за досить невисоку ціну будиночок, не зовсім добудований, не зовсім доведений до ладу, але, тим не менше, це була непогана ціна – 50 тисяч гривень. Ми придбали будиночок, тобто ми спочатку взяли ці гроші в борг, розплатилися за будиночок, його поставили, потім почали роботи зовнішні, внутрішні. Плюс різні роботи, щоби його покращити, і там дах був не зовсім правильно зроблений, і підлога була затонка, на яку не можна було запускати котів. Розраховуємо, що вкладаємося в 100 тисяч, – зазначила Тетяна Діденко.


Як розповіла Тетяна Діденко, зараз у будиночку планують провести фарбування, заміну підлоги, облаштування поличок тощо. У центрі є постійна потреба в нових приміщеннях для котів, оскільки від самого початку розміщувати їх на базі закладу не планували. Тут на тимчасовій перетримці лише тяжко травмовані тварини, які потребують родину, а деякі з них не пристосовані до проживання на вулиці.

– Ми не можемо зібрати всіх і допомогти всім. Дуже часто у людей є історія, коли вони приходять, бачать у вигульному котів, чи читають, що у нас є велика кількість котів, у них починається розмова стосовно того, що у вас уже є 170, ці ж у вас живуть. Візьміть нашого, заберіть для себе. А вам плюс один не має значення, насправді, це має значення тому, що це додаткові історії, які і про фінансування, і про годування, і про увагу, – підкреслила Тетяна Діденко.

У ветеринарно-стерилізаційному центрі завжди раді волонтерам, які хочуть побавитися з чотирилапими та подарувати свою увагу. Заселити пухнастих, котрі мають онкологічні захворювання у спеціальний будинок планують до початку нового року. А з настаннями тепла для котів почнуть прибудовувати вигульник на вулиці.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Діденко, кіт, тварини

Добавить в: