Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Зелена сцена – підтримай по-справжньому народний проєкт

Радио
Радио

Зелена сцена – підтримай по-справжньому народний проєкт

ЦІКАВО Міський фестиваль «Зелена Сцена» уже багато років радує чернігівців і гостей нашого міста чудовими музичними виступами талановитих гуртів і виконавців, дає дорогу молодим художника і фотографам, влаштовуючи їхні виставки і всіляко підтримує творчий розвиток Чернігова.За цей час «Зелена Сцена» стала справжнім брендом, на який реагують у Києві та інших містах. На фестиваль спеціально приїздять туристи, а рівень запрошених учасників зростає з кожним роком.

На 2022 рік організатори фестивалю запланували ювілейний 10-й сезон, який мав би стати максимально яскравою творчою масштабною подією у житті Чернігова. Але реалізувати задуми можна лише за підтримки жителів міста.

Саме зараз триває голосування у рамках бюджет участі – механізму, створеному для того, аби ініціативи звичайних людей, зацікавлених у розвитку міста, можна було успішно реалізувати. Це – чудова ідея, яка дуже успішно працює в багатьох містах Європи. Проте, як це часто буває, цей інструменти використали не за призначенням.

Мова про масову участь у голосування бюджетних установ – шкіл, медичних закладів тощо. За рахунок адмінресурсу (батьки школярів, пацієнти, працівники) ці проєкти отримують велику кількість голосів на ті потреби, які й так повинні фінансуватися з міського бюджету. Серед лідерів – ремонти спортивних залів та кабінетів у школах, благоустрій території біля шкіл та лікарень… Навряд чи це ті ініціативи, які зроблять Чернігів краще. Тим більше, що доступ до них буде максимально обмеженим.

У той же час «Зелена Сцена» відкрита для усіх. Це безкоштовні концерти, виставки, кінопокази, екскурсії, лекції та літературні читання у самому центрі міста. Це – місце зустрічі та відпочинку для чернігівців будь-якого віку і статусу. Тут регулярно можна побачити студентів і пенсіонерів, чиновників і батьків у декреті. Це по-справжньому народний фестиваль.

Зараз «Зелена Сцена» перебуває на межі першої десятки у рейтингу голосування в рамках бюджету участі. Голосування триває до 30 вересня включно. Якщо після його завершення фестиваль буде у топ-10 – він отримає необхідне фінансування, і ювілейний сезон відбудеться таким, яким його задумали.

Фестивалю «Зелена Сцена» дуже необхідна підтримка кожного, для кого важливий творчий розвиток чернігівських талантів, хто хоча би раз відпочивав під пісні учасників концертів, насолоджувався цікавими розповідями та екскурсіями і радів можливості долучитися до культурного розвитку Чернігова.

На те, аби проголосувати за «Зелену сцену» знадобиться не більше двох хвилин. На сторінці chernihiv.pb.org.ua пройдіть просту реєстрацію чи увійдіть через банківський ID. Далі оберіть у списку великих проєктів фестиваль «Зелена Сцена» (№42) і проголосуйте. Кожен може обрати 6 ініціатив, які варто підтримати – по 3 великих і малих. Тож якщо ви вже раніше зробили свій вибір, але не використали усі голоси – завітайте на сторінку ще раз і завершіть почате, проголосувавши ще й за «Зелену сцену».

Допоможіть нам зробити ювілейний сезон фестивалю «Зелена Сцена» максимально яскравим і фантастичним!

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Зелена сцена, Бюджет участі, голосування, фестиваль

Добавить в:
 
 


Центр Комплект