Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Будівництво скейт-парку в Березовому гаю по вул. Пухова майже завершене

Будівництво скейт-парку в Березовому гаю по вул. Пухова майже завершене

Будівництво скейт-майданчику в парку «Березовий гай» майже завершене. Про це інформує управління ЖКГ Чернігівської міської ради.

Загальна площа скейт-парку – 554 м2. На території майданчика, яка має бетонну основу, встановлено 14 фігур для виконання трюків, а саме: мінірампа, квотерпайп, флайбокс, фанбокс, рейл, бенк та інші.По периметру скей-парку встановлено освітлення, тому кататися можна буде до пізнього вечора. Також на опорах освітлення встановили кілька відеокамер з метою попередження випадків вандалізму.

Варто відзначити, що скейт-парк збудований між дерев, які створюють тінь, тому його відвідувачам буде цілком комфортно кататися, у тому числі, у доволі спекотну погоду. Цю важливу перевагу вже неодноразово відзначали екстремали, зокрема ті, які приїжджали до Чернігова зі столиці кататися у скейт-парку напроти ЦУМу, навколо якого також розташовані дерева.

Джерело: Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: скейт-парк

Добавить в: