Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Управління ЖКГ програло суд щодо будівництва скейт-парку у Чернігові до проведення тендеру

Управління ЖКГ програло суд щодо будівництва скейт-парку у Чернігові до проведення тендеру

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради програло суд за позовом до компанії УТБ-інжиніринг. Справа стосувалася будівництва скейт-парку. Міські чиновники хотіли не платити підряднику майже 1,4 мільйона гривень – це вартість робіт, які він виконав ще до проведення тендеру.Позов управління ЖКГ відхилив Господарський суд області. Тепер, каже начальник управління Ярослав Куц, вони подаватимуть апеляцію.

«З одного боку є позиція, що це не правильно виконано, а з іншого – що це виконано правильно і в законний спосіб. Суд має прийняти рішення», – сказав Ярослав Куц.

Нагадаємо, підготовчі роботи з будівництва скейт-парку навпроти «ЦУМу» почалися торік у серпні за 2 тижні до визначення переможця торгів. Тоді управління СБУ направило лист на ім’я міського голови Владислава Атрошенка з проханням зменшити загальну суму договору з підрядником на майже 1,4 мільйона гривень. У таку суму правоохоронці оцінили вартість бетонування двох майданчиків без проведення тендеру. Підрядник відмовився знижувати ціну, тому у вересні минулого року управління ЖКГ звернулося до Господарського суду. В його ухвалі за результатами розгляду справи йдеться цитуємо: «у матеріалах справи відсутні належні докази щодо проведення робіт… до укладення договору між позивачем та відповідачем»

На думку правозахисника Олександра Гашпара, управління ЖКГ зробило все, щоб суд не мав можливості винести рішення на їхню користь.

«Управління ЖКГ зробило все те, для того щоб суд не мав об’єктивної можливості винести рішення про задоволення позивних вимог. Навіть елементарного розрахунку тих сум, на які пропонувалося зменшити суму договору управління ЖКГ не надало. Так самого ЖКГ не підписало акту виконаних робіт з підрядною організацією «УТБ – Інжиніринг». Управління ЖКГ не надало доказів до суду, що ці роботи проводилися саме «до». Хоча цю інформацію у ЗМІ можна знайти. А повідомлення, які були додані з сайтів міських, суд їх не взяв до уваги. Так само управління ЖКГ могло б скласти акт, про те що невідомі особи виконують будівельні роботи у центральному парку. І це був би доказ виконання цих робіт. Ані управління ЖКГ, ані «Муніципальна варта» таких протоколів і актів не складали», – сказав Олександр Гашпар.

Загальна вартість будівництва скейт-парку у Чернігові склала понад 5 мільйонів 600 тисяч гривень. У випадку, якщо управління ЖКГ виграє в апеляції ця сума зменшиться до 4 мільйонів 200 тисяч гривень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, тендер, скейт-парк, Управління ЖКГ, UA: Чернігів

Добавить в: