Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ярослав Куц розповів про те, як обновили інфраструктуру «Березового гаю»

Ярослав Куц розповів про те, як обновили інфраструктуру «Березового гаю»

Екстремали тепер мають облаштоване місце для свого дозвілля у «Березовому гаю». На карті інфраструктури Чернігова з’явилась ще одна відмітка з парком для скейтерів. Майданчик, площею понад 500 кв.м. залили бетоном, встановили там фігури для катання, а по периметру додали освітлення і камери відеонагляду.

Ярослав Куц начальник управління ЖКГ:

- В рамках реалізації програми "Дозвілля в мікрорайонах" було побудовано скейт-парк, до того ж тут багато молоді, якій тепер не треба тепер їхати на аналогічний майданчик в центр міста, що біля "ЦУМу". Роботи тривали 1.5 місяці і вони вже на етапі завершення, вплинула на це дощова погода.

Серед відмінностей цього скейт-парку, від того, що на Проспекті Миру не лише кількість і складність фігур, а вандалостійкий паркан. Загальна вартість всіх робіт 3 мнл. 200 тисяч гривень. Кошти виділяють з міськбюджету, які і у випадку майданчику для вигулу собак, що розташований також у «Березовому гаю».

Ціна майданчика для вигулу тварин  - 1 млн. гривень. Він один із трьох, які будуть побудовані в цьому році. Ще один заплановано встановити на Проспекті Миру, ближче що вул.Софії Русової і на вул.Красносільского у лісосмузі (мікрорайон Масани).

Місце визначали активісти Бюджету участі, які також вигравали кошти на подібні проєкти, майданчики побудуть частково
за кошти загального бюджету, та тих коштів, які виграли активісти.

Площа майданчику у «Березовому гаю» - 350 кв.м., є освітлення, паркан, камери та елементи, завдяки яким тварина буде проводити час із користю.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: майданчик, скейт-парк

Добавить в: