Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Водій, будьте уважні! Вул. Мстиславська стане з одностороннім рухом. Зміни запрацюють з 1 листопада

Водій, будьте уважні! Вул. Мстиславська стане з одностороннім рухом. Зміни запрацюють з 1 листопада

На вулиці Мстиславській з 1 листопада буде запроваджено односторонній рух – від Київської до Шевченка в напрямку останньої. Таку пропозицію від Управління ЖКГ члени виконавчого комітету підтримали одноголосно.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Враховуючи те, що кількість транспорту в місті постійно збільшується, враховуючи те, що машинам треба також і паркуватись, ми запропонували виконавчому комітету зміну дорожнього руху по Мстиславській з двосторонньої на односторонню».

П’ятницька одностороння від Полуботка до Київської в напрямку останньої, а відповідно паралельна до неї Мстиславська стане односторонньої в напрямку Шевченка.

До кінця тижня тут зроблять відповідну розмітку і розвісять дорожні знаки, які відкриють о 4-й ранку 1 листопада.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Це надасть можливість і зробити додатково паркувальні місця, і зробити велодоріжку прямо на дорозі, тобто ми цим самим збільшуємо комфортність пересування по міським вулицям».

Також рішенням членів засідання, скейт-парк на бульварі по проспекту Миру передали на обслуговування громадській організації. І відтепер власне самі екстримали займатимуться утриманням створеного для них простору.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «В першу чергу йшлося навіть не про прибирання, а йшлося про утримання самого об’єкту. Тобто догляд за цим об’єктом. Тому що це конструкції, а конструкцій багато, вони всі скручені, там постійно катаються і вони розхитуються. І краще за самих екстрималів ніхто не може доглядати».

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Це дуже важливо, коли в місті створюється соціальний об’єкт, а відповідальність кладеться за нього не на міську владу, а саме на тих, хто найбільше зацікавлений. Думаю, що це чудова ініціатива».

Начальник Управління ЖКГ пояснив, що це вже для міста звичайна практика, будувати об’єкти необхідні певним групам населення і передавати їм же на утримання.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Мені здається, що це найбільш правильний спосіб співпраці міста з тими, для того ми будуємо ці об’єкти».

Ще одне питання стосувалося призначення КП «Новозаводське» управителем багатоквартирних будинків. Мова про 87 адрес, які до цього обслуговувала приватна компанія «Майас Сілтумс».

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Ця територія колись була у КП «Новозаводського». Найскладніше на цій ділянці – це гуртожитки. Тому що там постійно виникають питання не оплати електричної енергії мешканцями, які там проживають. Я впевнений, що КП «Новозаводське» впорається з завданням на 5-ку».

Ще три адреси прийняли рішення звернутися за зими послугами до приватної компанії.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мстиславська, виконком, скейт-парк, Ярослав Куц, Шерстянка, «Дитинець»

Добавить в: