• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олександру Малапурі знайшли нову хату. Замість згорілої


Олександру Малапурі знайшли нову хату. Замість згорілої

В п’ятницю, 27 серпня, горіла хата 57-річного Олександра Малапури з села Пекурівки, що на Городнянщині. Олександр — інвалід другої групи з дитинства, має неврологічне захворювання. Жив у будинку сам, обробляв город мотоблоком, собі і 79-річній матері, Марії Романівні, яка мешкає на іншій вулиці. З господарства — дві кози.В п’ятницю покосив у матері бадилля на городі, повернувся до свого двору, відімкнув вхідні двері, — а звідти полум’я! У чоловіка стався нервовий зрив, він впав просто біля порогу з приступом епілепсії.

— Добре, що якраз мимо проїжджали чоловік з жінкою, незнайомі. їхали тупичівською трасою. Вони кинулися на допомогу, водою його обливали. І я якраз туди приїхала, мені люди вже зателефонували, що хата горить, — досі схвильована Надія Пятковська, староста Пекурівки. — А Сашко недобачає, він пожежі з вулиці й не помітив. Викликали «швидку». Пожежникам в Городню я ще з дому зателефонувала. Медики його накололи, забрали в лікарню. Ніч переночував, додому повернувся.


За викликом на мїсце пожежі приїхала машина 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини з Городні.

— Рятувальники приїхали швидко, хвилин за 10, — продовжує староста. — Але будинок вигорів зсередини.

Сашко так сильно переживав, що немає в нього дому. Кажу: «Сашо, успокойся, по селу пустих хат повно, я тобі знайду».

А поряд — будинок його родича, там давно ніхто не живе. Люди спадок не оформляли. Я домовилась, сказали: «Хай живе». Там все необхідне є: ліжко, тумбочка, стіл, навіть телевізор.

І він вже там на своєму мотоблоці шурує: заселяється, зі згарища сміття вивозить. Ми з дівчатами одяг йому в селі шукаємо. Він маленький, сухенький такий. Ще спробуй і знайди щось підходяще. Мо’, з Городні соцслужби допоможуть. Дрова є, він бензопилою напиляв. Пічник грубу перевірив — все таки хата довго без господаря стояла. Замазали шпарини, залишилось сажу потрусити.

Олена Гобанова, «ВісникЧ» №35 (1842) від 2 вересня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пекурівка, Городнянщина, плжежа

Добавить в:
 
 


Центр Комплект