Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Атрошенко вимагає компенсації за спиляні дерева на Бєлова, 13

Атрошенко вимагає компенсації за спиляні дерева на Бєлова, 13

Нещодавно наш сайт повідомляв, що впродовж 10 днів з 17 по 27 серпня невідомі зловмисники спиляли декілька десятків лип по вул.Бєлова, 13, де знаходиться ряд приміщень колишньої "Пожтехніки", а з липня - ТОВ «Чернігівторг», яке має відношення до гіпермаркету будівельних матеріалів "ВЕНА" та ТРЦ "Голлівуд", що знаходяться неподалік по вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1.На розширеній нараді у міській раді, що проходила вчора 31 серпня, про це повідомив начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький.

За його словами, порубку вчиняли нічної пори (щоразу 1-2 дерева). Масове знесення сталося в ніч на 27 серпня. Факт задокументували та поінформували поліцію інспектори-ревізори «Муніципальної варти».

«Це землі запасу міської ради, які межують з ділянкою ТОВ «Чернігівторг». На місце викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка зафіксувала подію. Остання є аналогічною тому, що сталося на Мазепи, 110. Тоді в нічний час доби теж приїздили якісь люди – рубали, щось робили. І там, і тут, за наявною у нас інформацією, фігурує ТОВ «Чернігівторг», яке має відношення до гіпермаркету «Вена» та ТРЦ «Голівуд». Згідно до реєстрів, там співпадають засновники», - уточнив Віталій Хрустицький. Про це повідомляє сайт Високий Вал.

На це мер Чернігова Владислав Атрошенко зауважив: до нього звертався юрист гіпермаркету «Вена», який, начебто, визнав причетність до порубки наприкінці червня-на початку липня на Мазепи, 110 і хотів домовитися про компенсацію збитків (1 мільйон 180 тисяч гривень).

«Такі речі – це дикунство. Потрібно покарати тих керівників, які це зробили і врегулювати фінансово це питання», - звернувся міський голова до топ-менеджерів гіпермаркету.

Він також розкритикував правоохоронців за бездіяльність та відсутність правових наслідків по аналогічних справах.

Gorod.cn.ua за матеріалами Високий Вал

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бєлова, дерева, Хрустицький, «Чернігівторг»

Добавить в: