• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Майже керівником агродепартаменту Євгеном Олійником можна лякати правопорушників


Талион

Майже керівником агродепартаменту Євгеном Олійником можна лякати правопорушників

 

11 червня відбулося тестування кандидатів на посаду директора новоствореного департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА (останнім часом департамент був спільним для економіки і сільського господарства). Переможцем конкурсу став 42-річний Євген Олійник. Тепер він — потенційний керівник агросфери в області.


Євген Олійник

Євген Семенович з Київщини. У райцентрі Ставище очолював TОB «Українська консалтингова група-ЛТД». За декларацією, в Умані (Черкаська область) є квартира у 36,6 квадрата. Має земельні ділянки у Сніжках та Ставищі на Київщині (між населеними пунктами — п’ять кілометрів). У Ставищі також є квартира у 31,6 квадратного метра та будинок 149,3 квадрата. Також у власності два авто: «Мерседес Бенц МЛ350» 2013 року та «Інфініті М35» 2008.

— Вітати поки рано, — зупинив Євген Семенович. — Процедура йде своїм ходом. Конкурс позаду, чекаємо на призначення.

— У вашій біографії є цікавий факт: ви очолювали громадську організацію «Бюро по боротьбі з корупцією та рейдерською діяльністю». Нехай трясуться рейдери на Чернігівщині?

— Не тільки цією громадською організацією. Одразу після Майдану ми створили ТО «Гарант». Займається охороною і наглядом за громадським порядком. Маємо офіційно підписаний меморандум з поліцією, Службою безпеки. З поліцією спільно проходимо тренування. Маємо офіційну травматичну зброю. Після Майдану разом з поліцією ми займалися патрулюванням, охороною порядку. Коли все стихло, об’єднали організації Київської, Вінницької, Черкаської областей. Тепер я приїхав у Чернігів як радник голови ОДА, але свою діяльність проводжу далі. Ми маємо право затримувати правопорушників і доставляти в райвідділ поліції чи в Службу безпеки.

— Як вас заманили на Чернігівщину?

— Анна Миколаївна (Коваленко, губернатор. — Авт.) запросила мене в якості радника. Починав на громадських засадах. За дорученням Анни Миколаївни пройшов конкурс. Департамент створений 1,червня.

* * *

Гм, а тим часом активно обговорюється відставка Анни Коваленко. Може, Євген Олійник і є її наступником, майбутнім губернатором?..

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №25 (1832), 24 червня 2021 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Євген Олійник, керівник агродепартаменту, Чернігівська ОДА, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект