GOROD.cn.ua

Майже керівником агродепартаменту Євгеном Олійником можна лякати правопорушників

11 червня відбулося тестування кандидатів на посаду директора новоствореного департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА (останнім часом департамент був спільним для економіки і сільського господарства). Переможцем конкурсу став 42-річний Євген Олійник. Тепер він — потенційний керівник агросфери в області.


Євген Олійник

Євген Семенович з Київщини. У райцентрі Ставище очолював TОB «Українська консалтингова група-ЛТД». За декларацією, в Умані (Черкаська область) є квартира у 36,6 квадрата. Має земельні ділянки у Сніжках та Ставищі на Київщині (між населеними пунктами — п’ять кілометрів). У Ставищі також є квартира у 31,6 квадратного метра та будинок 149,3 квадрата. Також у власності два авто: «Мерседес Бенц МЛ350» 2013 року та «Інфініті М35» 2008.

— Вітати поки рано, — зупинив Євген Семенович. — Процедура йде своїм ходом. Конкурс позаду, чекаємо на призначення.

— У вашій біографії є цікавий факт: ви очолювали громадську організацію «Бюро по боротьбі з корупцією та рейдерською діяльністю». Нехай трясуться рейдери на Чернігівщині?

— Не тільки цією громадською організацією. Одразу після Майдану ми створили ТО «Гарант». Займається охороною і наглядом за громадським порядком. Маємо офіційно підписаний меморандум з поліцією, Службою безпеки. З поліцією спільно проходимо тренування. Маємо офіційну травматичну зброю. Після Майдану разом з поліцією ми займалися патрулюванням, охороною порядку. Коли все стихло, об’єднали організації Київської, Вінницької, Черкаської областей. Тепер я приїхав у Чернігів як радник голови ОДА, але свою діяльність проводжу далі. Ми маємо право затримувати правопорушників і доставляти в райвідділ поліції чи в Службу безпеки.

— Як вас заманили на Чернігівщину?

— Анна Миколаївна (Коваленко, губернатор. — Авт.) запросила мене в якості радника. Починав на громадських засадах. За дорученням Анни Миколаївни пройшов конкурс. Департамент створений 1,червня.

* * *

Гм, а тим часом активно обговорюється відставка Анни Коваленко. Може, Євген Олійник і є її наступником, майбутнім губернатором?..

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №25 (1832), 24 червня 2021 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Євген Олійник, керівник агродепартаменту, Чернігівська ОДА, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног