• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Анні Коваленко, голові облдержадміністрації, пропонують відставку


Талион

Анні Коваленко, голові облдержадміністрації, пропонують відставку

 

У кабінетах і коридорах, а також під час неофіційних зустрічей на природі заговорили про відставку Анни Коваленко з посади голови Чернігівської ОДА. Через вісім місяців після призначення. Практика свідчить, що такі розмови найчастіше закінчуються і саме звільненням. Попередніх губернаторів, Валерія Куліча та Андрія Прокопенка, теж спочатку провели на рівні обговорень. Куліча — через три роки на посаді, а чутка про можливу відставку Прокопенка з’явилася вже через тиждень після початку роботи.


Анна Коваленко

Тим часом 16 червня на сайті «РБК-Україна» опублікували таке: «Офіс президента хоче замінити голів Сумської та Івано-Франківської обласних державних адміністрацій. Під питанням — керівник Чернігівської ОДА. Про це «РБК-Україна» повідомило поінформоване джерело в оточенні президента Володимира Зеленського». На сьогодні Кабінет Міністрів вже погодив призначення нового голови Сумської ОДА. «У Сумській області скандальна історія, толова ОДА Василь Хома переметнувся до табору ОПЗЖ. В Івано-Франківську Андрій Бойчук взагалі нічого не робить. У Чернігівській області схиляються до того, щоб звільнити Ганну Коваленко, але поки немає остаточного рішення, коли і хто буде замість неї», — сказав співрозмовник.

Анна Коваленко тримається добре. Тримає удар, як кажуть про бійців. Тоді ж, 16 червня, на її сторінці у соцмережі прозвучало: «Ми з Марічкою сьогодні заїжджали по роботі у Тростянець. Є таке містечко у Прилуцькому районі… Незабаром ми в Чернігові влаштуємо антикорупційний форум. Настає час закінчувати безлад». І то правда.

Марічка — дочка Анни Коваленко. Народилася у січні, зараз їй п’ять місяців. І вона вже буває у мами на роботі. І не тільки у Тростянці. Розповідають, що малятко бачили і в стінах ОДА, коляску з Марічкою за Анною Коваленко возив Станіслав Робота, керівник апарату. Може, і вигадують.

Воно б про таку «залізну леді», яка насамперед думає лише про країну (і нашу область зокрема), вірші та поеми складати можна. Якби ще й якийсь результат. Бо підписання численних меморандумів з роботодавцями про підвищення заробітної плати, що не мають жодної юридичної сили, результатом і найбільший оптиміст не назве. Ото коли папірець називається меморандумом, означає — просто папірець. Втім, для об’єктивності слід сказати, що ОДА — структура, яка ніби за все відповідає, але повноважень майже не має. І скоро буде реорганізована в невідомо що. Префектуру, чи якось так.

Є версія, що генерал Руслан Хомчак, командуючий ЗСУ, чоловік Анни Коваленко, попросив Зеленського: «Звільняйте вже її, хай дома сидить. Денщики жахливо готують...»

На сьогодні Анна Коваленко в народній уяві ототожнюється як начальниця, яка звільняє чоловіків і на їх місце ставить заїжджих жінок. Шкоди від цього великої немає. Користі теж.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №25 (1832), 24 червня 2021 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анна Коваленко, голова ОДА, Чернігівська ОДА, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
 
 


Центр Комплект