Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Носівці створюють календарі, що популяризують громаду та розвивають туризм

У Носівці створюють календарі, що популяризують громаду та розвивають туризм

У Носівській публічній бібліотеці вже кілька років поспіль створюють календарі. Таким чином тут намагаються популяризувати громаду та сприяти розвитку краєзнавчого туризму.«Ми почали виготовляти своїми силами, робити верстку календарів-пірамід із фотографіями нашої місцевості авторства наших митців. Також перекидні календарі річні, помісячні, в яких використовуємо вірші місцевих авторів і фотографії краєвидів, зроблені нашими фотографами»,- Ярина Чухліб, директор Публічної бібліотеки Носівської міської ради.

Ярина Чухліб запевняє, що фотографії та поезія ніколи не повторюються. Щороку для календарів вибирають нове наповнення. Тут уже були надруковані краєвиди не тільки Носівки. У календарях можна побачити Козари, Володькову Дівицю, Сулак, Яблунівку та Дослідне.

«Розповсюджуємо серед наших жителів, гостей міста. І це як додаткова платна послуга бібліотеки йде. І як поширення краєзнавчого нашого туризму. І даруємо тим майстрам, фотографам, поетам, чиї роботи використані у створенні. Потім просто даруємо їх на згадку»,- Ярина Чухліб, директор Публічної бібліотеки Носівської міської ради.

Календарі друкують у Ніжині. За словами директорки бібліотеки, всі вірші та фотографії – авторські, тому в кожному виданні зазначається, хто їх створював.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Носівка, бібліотека, календар, Cheline TV

Добавить в: