• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Лікарня Олени Набхан у Новгород-Сіверському більше не приймає «ковід»-хворих


Лікарня Олени Набхан у Новгород-Сіверському більше не приймає «ковід»-хворих

 

З 1 червня в Новгород-Сіверській центральній міській лікарні стаціонарну допомогу «ковід»-хворим вже не надають.— На жаль, з 1 червня пакет було забрано з усіх малих лікарень, як наша. Зараз в області працює лише чотири «ковідні» лікарні: три чернігівські і ніжинська. Звичайно, прикро. Адже відстань між Новгород-Сіверським і Черніговом близько 200 кілометрів. Буквально сьогодні зранку (розмовляємо 8 червня. — Авт.) виникло питання транспортування «ковід»-хворих. Потрібно шукати додатково транспорт. Добиратися важко, бо дороги розбиті, — розповідає 46-річна Олена Набхан, генеральна директорка медичного закладу. — Разом з міським головою плануємо підготувати листа на обласне управління охорони здоров’я, аби підтримали нашу лікарню. З інсультами, наприклад, за 120 кілометрів у Мену їздять, «ковідні» — за 200 кілометрів у Чернігів.


Не вистачає у Новгород-Сіверському й лікарів. Однак тих, хто прийде працювати, можуть забезпечити житлом.

— Нам потрібні хірурги, терапевти, педіатри, рентгенологи. Місяць тому до нас приєдналася Анастасія Казан, лікар-офтальмолог з Семенівки. Допомагаємо їй орендувати в нашому місті квартиру. І найближчим часом міська рада планує купити житло, щоб Анастасія Миколаївна залишилася у нас працювати, — додає Олена Володимирівна. — Також 1 червня, до Дня захисту дітей, провели акцію «Перевір зір». Оглянули 90 дітей з нашої школи-інтернату. Виявили 24 нових випадки порушення зору. Ймовірно, це пов’язано з дистанційною формою навчання.

Ольга Самсоненко, тижневик «Вісник Ч» №23 (1830), 10 червня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новгород-Сіверська ЦМЛ, Олена Набхан, ковід-хворі, «Вісник Ч», Ольга Самсоненко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект