Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На вулиці Рокоссовського висадять 40 кленів

На вулиці Рокоссовського висадять 40 кленів

Чернігів буде ще зеленішим.

26 квітня бригада КП «Зеленбуд» розпочала висадку дерев по вулиці Рокоссовського.Артем Стах, начальник КП «Зеленбуд»: «Зараз ми знаходимось на локації вулиці Рокоссовського. Вздовж проїжджої частини на зеленій зоні ми висаджуємо 40 кленів гостролистих. Ми почали від магазину «Електрон».

Цієї весни вирішили випробувати при посадці нову для Чернігова технологію – використання гідрогелю. Адже волога може стати, як другом для саджанця, так і причиною їх загнивання.


Дарина Чепурна, майстер зеленого господарства КП «Зеленбуд»: «Під кореневу систему підсипаємо гідро гель. Це такі кругленькі штучки, які тримають вологу. Вони набухають. Ми раніше цього не робили, але зараз плануємо під кожне дерево в міст підсипати такі гранули. Тому вологу вони будуть тримати краще, і я думаю з поливом проблем не буде. Ми їх підживлюємо по можливості, по потребі, і поливаємо. Тому, я думаю, ці дерева гарно приживуться у місті».

Артем Стах, начальник КП «Зеленбуд»: «Це доросле дерево. В обхваті десь 16-18 см, по віку – 5-7 років. Ми плануємо висаджувати дерева вже комовані, тобто вони декілька разів пересаджувалися в пітомнику. Ми дерева не викопуємо десь там за містом чи в лісі».

Весняні роботи в місті розпочалися близько 2 тижнів тому. Вже висаджені ялини та дуби на в’їзді в місто по київській трасі, сакури біля філармонії та дуб на бульварі по проспекту Миру зможемо побачити вже на наступному тижні. М’ясочервоний каштан, катальпи, липа і клен ще чекають своєї черги.

Цього року на закупівлю замінну посадку саджанців місто виділяє близько 4,5 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Зеленбуд», клени, «Новий Чернігів»

Добавить в: