На кордоні все спокійно?

Станом на 7 квітня змін в обстановці на державному кордоні України у межах Чернігівщини не відбулося. Ситуація стабільна і контрольована. Державна прикордонна служба України залучає достатню кількість сил і засобів, аби забезпечити належний захист кордону, - повідомила прессекретарка Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцева.



У той же час офіційні заяви Міністерства оборони України щодо дислокації військ Російської Федерації поблизу українського кордону додали напруги у суспільстві.

– Всі ми дивимось телевізор, чуємо виступ відповідальних керівників Міноборони. Чернігів – прикордонне місто. Може треба якось попрацювати хоча б з керівним складом, міськими головами. Півтори години тихим ходом до Чернігова. Треба скоординувати усіх керівників і бізнес-структури. Які наші дії у разі отримання подібної інформації, - підкреслив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Як повідомив заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький, система територіальної оборони в регіоні уже відпрацьована. У разі потреби буде оперативно розгорнута 119 окрема бригада територіальної оборони.

Перший досвід у створенні територіальної оборони на Чернігівщині отримали у 2014 році. Тоді довелося створювати власні 13 та 41 територіальні батальйони. Сьогодні зовсім інша ситуація і зовсім інший рівень Збройних Сил України, - каже заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кордон, Вадим Лільчицький, ЗСУ, Галина Шеховцева, «Новий Чернігів»

Добавить в: