• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 22-річна Ярослава Гаженко знайшлася на четвертий день


22-річна Ярослава Гаженко знайшлася на четвертий день

«Завжди бери трубку телефону від батьків і друзів, а то в ту ж добу станеш «знаменитою», — так відреагувала інтернет-спільнота на повідомлення про щасливий кінець тривожної історії. 14 лютого 22-річна Ярослава Гаженко з Черняхівки Ніжинського району знайшлася у Конотопі Сумської області.


Ярослава Гаженко

Вона студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Рідні та близькі у відчаї просили всіх небайдужих відгукнутися та допомогти у пошуках, звернулися до поліції. Розповідали, що 11 лютого дівчина вийшла попити кави з будинку батьків і пропала. Її бачили на московській трасі, неподалік села Красносільське. Дівчина була вдягнена примітно — у рожеву куртку.


Поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею «Умисне вбивство». Паралельно розшукували дівчину і волонтери пошуково-рятувальної волонтерської асоціації. Тільки 14 лютого опівночі з’ясувалося, що дівчина жива.

Основні версії, чому вона так вчинила: загуляла, посварилася з батьками.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №7 (1814), 18 лютого 2021 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ярослава Гаженко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: