• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Привіт, Марічко!» Анна Коваленко народила


реклама

«Привіт, Марічко!» Анна Коваленко народила

 

11 січня на своїй сторінці в соцмережі 29-річна Анна Коваленко, голова Чернігівської обласної державної адміністрації, повідомила про народження доньки: «Привіт, Марічко! Марія Русланівна Хомчак сьогодні з’явилась на світ. Ми щасливі».Марічка — донька губернаторки та 53-річного генерала-полковника Руслана Хомчака, головнокомандувача Збройних сил України. Як розповідала сама Анна Коваленко, стосунки з Русланом Борисовичем почалися у 2020 році, потім шлюб і народження дитини.

На початку грудня померла 82-річна Марія Йосипівна Хомчак, мати головнокомандувача (про це 3 грудня повідомляв Павло Ткачук, ректор Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного). Чи не на честь бабусі, котра не дожила до появи онуки на світ, назвали новонароджену?

Останній допологовий підпис Анни Коваленко на документах датується 11 січня, днем народження донечки. Документ «Про покладення виконання обов’язків».


— Виконувати обов’язки буде заступник голови Олександр Савченко, — повідомила Олена Рижко, начальник загального відділу ОДА.

— У якому статусі Анна Миколаївна зараз: у декретній відпустці чи на лікарняному?

— Наразі Анна Миколаївна на лікарняному у зв’язку з вагітністю та пологами, — повідомив Олексій Хоменко, начальник управління по роботі з персоналом обласної держадміністрації.

Відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, за законодавством, — це 70 днів до самих пологів і 56 днів (майже два місяці) після них.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №2 (1809), 14 січня 2021 року. Фото зі сторінки Анни Коваленко в соцмережах

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анна Коваленко, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в: