• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У школі №2 провели онлайн-семінар для вчителів математики


У школі №2 провели онлайн-семінар для вчителів математики

Семінар для вчителів математики провели у чернігівській школі №2 фахівці центру професійного розвитку педагогічних працівників міської ради.Спочатку цей захід задумувався як міський. Але завдяки онлайн формату та цікавим темам, до нього долучилися педагоги і з інших міст.

Для семінару обрали 4 теми: «Змішане навчання – нова реальність», «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу», «Навички-2025, математика» та «Досвід використання платформи GIOS у навчанні математики».

Кожну з тем представляв окремий спікер. Приміром, відкрила семінар Оксана Коваленко, вчителька математики та інформатики школи №2, яка входила до ТОП-10 рейтингу Global Teacher Prize. В пошуках цікавих підходів до змішаної освіти вона вивчила, зокрема, досвід скандинавських країн та США.

Фахівці центру професійного розвитку педагогічних працівників міської ради вже планують подібні семінари для вчителів інших предметів. Наприклад, фізики та біології. Також у грудні відбудеться науково-практична конференція для вчителів Нової української школи.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: семінар, вчитель, школа №2, математика, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект