Великий Дирчин хоче в Городню

І знову на Чернігівщині - протести через децентралізацію. Жителі села Великий Дирчин не хочуть приєднуватися до Седнева, як це має бути за перспективним планом. Люди бажають бути у складі Городнянської ОТГ, яка сьогодні є однією з найбільших об’єднаних громад за площею.Село Великий Дирчин знаходиться в Городнянському районі, і коли почалася реформа з децентралізації, більшість його жителів проголосувала за об’єднання із Седнівською ОТГ. Хоча Городнянська ОТГ неодноразово пропонувала жителям Великого Дирчина увійти до її складу, натомість на той час вони відмовлялися і голосували за об'єднання з Седнівською ОТГ, якої, по суті, немає й досі.

Зараз люди передумали і не хочуть об’єднуватися з Седневом. Кажуть, що там не бачать для себе перспективи. Натомість вже більшість села хоче, щоб їх приєднали до Городнянської ОТГ, бо бачать, як працюють у Городні, і зараз жаліють, що відразу не погодилися на об'єднання з цією громадою.

Та от тільки визначатися треба було раніше, адже тепер, після остаточного затвердження урядом меж ОТГ та їхніх центрів, Великодирчин-ській сільраді навряд чи вдасться стати частиною Городнянської ОТГ. Звісно, законодавчо це можливо, але наразі час втрачений.

«Цього тижня ми очікуємо постанову ЦВК про проголошення чергових місцевих виборів, або нових місцевих виборів-2020», - коментує заступник голови чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

Марія Пучинець, «Чернігвщина» №30 (795) от 23 липня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: протести, децентралізація, Пучинець, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект