• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 50 з хвостиком мільйонів гривень виплатила служба зайнятості ФОПам за «простій» через «Ковід». І ще платитимуть


реклама

50 з хвостиком мільйонів гривень виплатила служба зайнятості ФОПам за «простій» через «Ковід». І ще платитимуть

 

На сьогодні до обласної служби зайнятості надійшло майже сім тисяч заяв на отримання допомоги по частковому безробіттю (через «Ковід»). Більшість з них розглянуті, прийнято 6330 позитивних рішень. Допомогу отримають понад одинадцять з половиною тисяч працівників. Переважно (5581) — фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю.в Заяви надходили, і зараз надходять, від суб’єктів господарювання. Це середній і малий бізнес. А в них ще є наймані працівники, тому компенсацій більше, ніж отриманих заяв. Виплачувати почали в травні, — каже Лідія Падалка, директор Чернігівського обласного центру зайнятості. — Більше 50 мільйонів вже виплатили. Затримок немає.

Гроші з державного бюджету.

Право отримати допомогу мають застраховані особи (працівники), які перебувають у трудових відносинах з роботодавцем. І ФОПи, за умови сплати ними єдиного соціального внеску протягом шести місяців до дати зупинення діяльності, — уточнює Людмила Лисобикова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями обласного центру зайнятості.

Пенсіонери не мають права на таку допомогу. Це стосується будь-якої пенсії.

— Сума компенсації однакова для всіх?

— Як правило, за повний місяць зупинення, для ФОПа — надаємо 2782 гривні.

— Чи не буде через ці компенсації затримки виплат по безробіттю?

— Через ці точно ні. Різні статті витрат.

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №29 (1783), 16 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: служба зайнятості, безробіття, «Вісник Ч», Олена Гобанова

Добавить в: