Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові на Шевченка під час ремонту теплотраси замінять 120 метрів труб
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

У Чернігові на Шевченка під час ремонту теплотраси замінять 120 метрів труб

120 метрів труб замінять під час ремонту теплотраси на вулиці Шевченка у Чернігові. Про це Суспільному сказав технічний директор «Облтеплокомуненерго» Петро Мазяр.Нагадаємо, частину дороги на ділянці від вулиці Міхнюка до Молодчого перекрили до 15 липня.

Наразі працівники «УТБ-Інжиніринг» проводять роботи із видалення старої тепломережі на вулиці Шевченка у районі Красного мосту.


Зі слів технічного директора «Облтеплокомуненерго» Петра Мазяра, проблема із трубами тут виникла минулого року, перед початком опалювального сезону.

«Виник порив на ділянці тепломережі діаметром 200 міліметрів. Було прийнято рішення тимчасово виконати заміну подаючого трубопроводу шляхом зменшення діаметру трубопроводу з 200 на 150 трубу. Ми протягнули трубу через проїжджу частину в існуючій трубі подаючого трубопроводу і таким чином пройшли опалювальний сезон.»

Тепер же тут треба замінити 120 метрів подаючого і зворотного трубопроводу. Загальна вартість робіт складе 2 мільйони 200 тисяч гривень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Шевченка, ремонт теплотраси, Облтеплокомуненерго, Петро Мазяр, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!