• Брухт ДальнобойСервис


В області модернізують 9 лікарень

На Чернігівщині визначено дев'ять опорних лікарень, у яких приймальні відділення модернізують згідно зі стандартами та забезпечать відповідним медичним обладнанням. Про це повідомили у Департаменті інформаційно* діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.Дизайн приміщень буде єдиним для всіх закладів: від кольорової гами до розташування кімнат та приміщень. Для реалізації проекту на область виділено 63 мли гри Про це повідомила на селекторній нараді заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

До проекту «EMERGENCY 2020» відібрано такі медичні заклади: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2, центральні міські лкарні - Ніжинська та Прилуцька центральні районні лікарі - Козелецька, Бобровицька, Корюківська, Бахмацька та Новгород-Сіверська.

Кожен заклад отримав індивідуальний план робіт та графік реалізації проекту Наприклад, капітальний ремонт відділення екстреної та невідкладної допомоги Прилуцької міськлікарні мають розпочати у липні цього року Також для модернізації приймального відділення Прилуцької ЦРЛ виділено гроші з міського бюджету. розроблено проект документації та успішно пройдено експертизу Найближчим часом завершать тендерні процедури та визначать виконавця робіт

У Новгород-Сіверській лікарні також тривають роботи щодо приведення приймально-діагностичного відділення до уифасованих вимог. Виготовлено проектно-кошторисну документацію. яка пройшла експертизу. Очікувана вартість ремонтних робіт - 6.6 млн грн. з них на придбання обладнання для відділення - 1.2 млн грн. За умови своєчасного завершення ремонтних робіт оновлене приймальне відділення у Новгород-Севрській ЦРЛ розпочне свою роботу з середини жовтня 2020 року.

«Деснянка» №26 (813) від 2 липня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лкарні, проект_EMERGENCY_2020, Деснянка

Добавить в: