Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «П'ять годин працювали! Не витримували люди і планшети»
УБП


Home net

«П'ять годин працювали! Не витримували люди і планшети»

Друга частина сесії обласної ради таки завершилась. Як і анонсувалось, після перерви 23 сесія продовжила свою роботу у п’ятницю, 22 травня, і розглянули ще чотири десятки питань, які залишились з першого дня. І це попри прогнози скептиків, які вангували: перерва розтягнеться надовго. Мовляв, на повістку денну винесені важливі, в тому числі й земельні питання. Доки депутати між собою «не порішають», роботу не відновлять. Та помилялись.


Фото: Чернігівська обласна рада

— Чому довелося оголошувати перерву? І як, завдяки кому або чому вдалося розрулити питання?

— Це була рекордна сесія за кількістю питань, — висловлює свої припущення стосовно причин Володимир Селянський, депутат обласної ради. — Усього винесли на розгляд більше 110 питань. І це ж не аби як проголосувати. Треба обговорити. Працювали близько п’яти годин. Дійшли до 71. І вирішили зупинитись. Бо на годиннику 16.00, а ще треба було розглянути більше 40. Це години три не менше.

Під кінець першого дня банально не вистачало голосів. Не витримували люди. Виходили. І техніка давала збої. Вже після трьох годин роботи планшети, з яких ми голосуємо, починали сідати. Тож не могли проголосувати. Тому й вирішили зробити перерву.

— Тобто ніяких надгострих питань, через які відклали сесію, не було?


— На мою особисту думку, ні. Як на мене, гостре питання постало вже під час другої частини. І воно стосувалось перспективного плану з утворень громад.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №22 (1776), 28 травня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія облради, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект