Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Віктор Кошмал став володарем головного призу фотоконкурсу «Обличчя переможців»

Радио
Радио

Віктор Кошмал став володарем головного призу фотоконкурсу «Обличчя переможців»

Відомий у місті фотожурналіст Віктор Кошмал став володарем головного призу фотоконкурсу «Обличчя переможців». Традиційно, до Дня піхоти конкурс проводить оперативне командування «Північ».Олена Мокренчук, старший офіцер прес-центру ОК «Північ»:
«У нас 34 учасники і вони нам надіслали більше 500 світлин. Вибір був дуже складний, тому що всі світлини гарні. Ми ні в чому не обмежували нікого. Головне, щоб була витримана тема – День піхоти. І вони були по номінаціям. Перша номінація – Майстерність, досвід, честь. Тобто це бойові дії, навчання на полігонах та інше. Друга номінація – Героям слава. Тобто це привітання, зустрічі. І третя категорія – Виховуємо переможців. Тобто ми хотіли показати наших військових з їх дітками».

Конкурсну комісію підтримали активні читачі інтернет сторінки штабу оперативного командування «Північ» і також брали участь у голосуванні. До речі, голосували всліпу, не за автора, а саме за світлини. Церемоній вручення нагород через карантин було скасовано. Виключення військові зробили лише головному переможцю. Командувач особисто в своєму кабінеті привітав Віктора Кошмала і вручив приз.

Олена Мокренчук, старший офіцер прес-центру ОК «Північ»: «Ми вибрали ті 50 штук, які вже показали командувачу. Тобто ми їх роздрукували, виставили на стенди, він роздивився всі. І ця фотографія йому сподобалася, як він сказав: «Я глянув на неї і мене ці очі вразили».

Віктор Кошмал також переміг у основній та найчисельнішій номінації «Майстерність, досвід, честь». Для цього конкурсу він надав світлини, які торкнулися його серця.

Віктор Кошмал, фотожурналіст: «Я бачу цю нелегку працю, чи як-то кажуть, це не праця, це служба наших бійців. Я не можу пройти мимо такого, щоб не зробити цікавий кадр. Вся моя робота дійсно проходить через моє серце, бо я бачу, я переживаю. А коли ти бачиш і переживаєш, то тоді дійсно можеш зрозуміти стан бійця, людини, і тоді виходить фото».

Після завершення карантину найкращі конкурсні фотографії демонструватимуться на виставці у місті.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Віктор Кошмал, фотоконкурс, День піхоти, ОК «Північ», «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект