Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Благодійний аукціон «Зустріч задля перемоги»: чернігівці можуть купити цікаву зустріч і допомогти ЗСУ

Благодійний аукціон «Зустріч задля перемоги»: чернігівці можуть купити цікаву зустріч і допомогти ЗСУ

 

У Чернігові агенція міських ініціатив та Chernihiv.IT організували благодійний аукціон «Зустріч задля перемоги». За виручені кошти організатори планують придбати 10 квадрокоптерів для ОК «Північ».Онлайн-зустріч можна купити з футболістом, півзахисником «Аль-Айна», Андрієм Ярмоленком, лідеркою гурту ONUKA Натою Жижченко, начальником Чернігівської ОВА В‘ячеславом Чаусом, прем‘єр-міністром України (2019-2020 рр.) Олексієм Гончаруком, міністеркою освіти та науки (2019-2020 рр.) Анною Новосад, міністеркою економіки України Юлією Свириденко, дизайнеркою та засновницею Guzema Fire Валерією Гуземою, фронтменом гурту «The Gitas» Олександром Чемеровим, а також відомими чернігівськими екскурсоводами Ервіном Міденом та Володимиром Пилипенком. Та ба, навіть прогулянку з відомим псом-піротехніком Патроном.

І це ще доволі не весь перелік. Загалом, станом на 18-ту годину 9 грудня, на сайті представлено понад 80 лотів.Долучитися до ініціативи та створити лот може будь-хто. Для цього потрібно лише створити профіль на платформі та заповнити заяву. Після чого з вами зв‘яжуться модератори для підтвердження лота. І все, ви приймаєте участь в аукціоні. Коли ваш лот буде придбано, платформа зв‘яже вас із покупцем.

Благодійний аукціон «Купи зустріч задля перемоги» триватиме до 24 грудня.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Зустріч задля перемоги, благодійний аукціон, допомога ЗСУ, ОК «Північ»

Добавить в: