Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Навіть дружина не знала». Кужель очолить обласний спорт, Стельмах – інформаційну політику, Кривенко, але не той, – інфраструктуру
УБП


Home net

«Навіть дружина не знала». Кужель очолить обласний спорт, Стельмах – інформаційну політику, Кривенко, але не той, – інфраструктуру

Нові ймовірні призначення активно обговорювали у Чернігові та області напередодні Пасхи. Оскільки стали відомі результати конкурсів на посади директорів департаментів та очільників управлінь обласної державної адміністрації.


Зліва направо: Богдан Кривенко, Оксана Стельмах, Андрій Кужель

Так, директором департаменту сім’ї, молоді та спорту може стати Андрій Кужель. Саме він виграв конкурс серед шести кандидатів. Раніше департамент очолювала Ніна Лемеш, біатлоністка, учасниця трьох Олімпійських ігор. Стала заступницею міністра молоді та спорту. З Чернігівської ОДА її «попросили» піти.

Андрію Кужелю 29 років. Чернігівець. Свого часу був членом «Свободи» і навіть балотувався у нардепи. Був у АТО в складі першої ротації тоді ще батальйону «Чернігів». На останніх президентських виборах — довірена особа кандидата Романа Безсмертного.

Журналіст сайту «ПІК» (до того, як у нього з’явився новий власник), «5 каналу», громадський діяч.

— Оголошення про участь у конкурсі я побачив на сайті обласної державної адміністрації. Рішення взяти участь було моїм особистим, я ні з ким не радився, — розповів «Віснику Ч» Андрій Кужель. — Було три етапи. На кожному, я набрав найвищий бал. Готувався дуже довго, вивчав законодавство. Благо, в умовах карантину було достатньо вільного часу. Привітань зараз не приймаю, бо ще не до кінця вірю в це. Навіть дружина до останнього не знала, що я там вчу і на який конкурс готуюсь. Хочу дочекатись призначення, тоді вже повірю. Зараз проходить спецперевірка, погодження міністерством і тільки потім призначення. Це в часі близько місяця може бути.

— Колишня директорка — професійна спортсменка. А яким спортом займаєтесь чи займались ви?


— Я би розділив особисті заняття спортом і ту сферу, в якій доведеться працювати. Як людина я постійно стараюсь приділяти час спорту, в юності це переважно були єдиноборства. Зараз, до карантину, тричі на тиждень відвідував тренажерний зал. У професійному ж плані, я був засновником Федерації регбі області.

У конкурсі на посаду директора департаменту інформдіяльності та зв’язків з громадськістю перемогла чернігівка Оксана Стельмах. Колишній очільник Ігор Слезко зараз заступник у цьому ж департаменті. Кандидатів на конкурсі було семеро.

— Рано говорити про призначення, триває спецперевірка. Давайте дочекаємося офіційних результатів, — Оксана Стельмах була небагатослівна.

Оксані Стельмах 41 рік. Відома як редакторка інтернет-порталу «Чернігівський монітор».

Управління розвитку територій та інфраструктури (нова структура) ймовірно очолить 32-річний чернігівець Богдан Кривенко. Не син і не брат Володимира Кривенка, який нині очолює департамент житлово-комунального господарства. Принаймні, близьких родинних зв’язків ми не знайшли. Якщо знаєте, підкажіть.

Він — приватний підприємець, кінцевий бенефіціарний власник чотирьох підприємств: «Технол», «СТБ», «Артель» та «Фламінго фарб».

Кандидатів на посаду очільника управління розвитку територій та інфраструктури було найменше — троє.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №17 (1771), 23 квітня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Богдан Кривенко, Оксана Стельмах, Андрій Кужель, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект