• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У мешканців міста Чернігова та Ромни вилучили 11 тисяч літрів спирту та 250 літрів фальсифікату


У мешканців міста Чернігова та Ромни вилучили 11 тисяч літрів спирту та 250 літрів фальсифікату

 

Як повідомлялось раніше, у січні поточного року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області було викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Це дозволило у подальшому задокументувати та перекрити великий міжрегіональний канал з постачання оптових партій спирту та алкогольного сурогату.

Організували незаконну діяльність мешканці міст Чернігів та Ромни, які в орендованому складському приміщенні на території Сумської області займались виготовленням горілки та здійснювали фасування оптових партій спирту у пластикову тару об’ємом по 5 літрів.

У подальшому ділки збували оптові партії фальсифікованої продукції на території Чернігівської, Сумської та інших областей України, у тому числі, за допомогою оголошень, розміщених у закритих групах у мережі Інтернет.

Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено 11 тисяч літрів спирту та 250 літрів готового до реалізації фальсифікату орієнтовною вартістю 2,3 млн гривень.
Крім цього, в ході проведених заходів були вилучені грошові кошти у сумі понад 400 тис грн, отримані від реалізації чергової партії фальсифікату, автомобіль, яким здійснювалось транспортування спирту, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту, насосне обладнання, шланги, лійки та інша фурнітура.

Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 3,5 млн гривень.

Gorod.cn.ua за повідомлення податкової міліції

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фальсифікат, спирт, податкова міліція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект