Робота? Є!

Економіці України загрожує нестача високо­кваліфікованих фахівців та управлінців – як топ-менеджерів, так і середньої ланки. Це факт. Відчуває дефіцит персоналу й Ічнянський молочно-консервний комбінат і намагається вирішувати цю проблему стратегічно. Так, ІМКК вибудовує власну систему профорієнтації школярів, аби зацікавити та мотивувати їх на вибір профільного навчального закладу, щоб згодом прийшли працювати на підприємство й будували тут свою кар’єру.– Розуміємо, що нам треба підшукувати кад­ри ще зі шкільної лави, – каже голова правління ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» Роман Давида. – Запрошувати на роботу студентів, бува, вже запізно. Перспективні ще з третього курсу вже співпрацюють з певними підприємствами, тому заохочувати потрібно випускників шкіл, котрі вирішують, де їм навчатися та де потім працюватимуть.

Нещодавно в райцентрі за ініціативи та підтримки Ічнянського молочно-консервного комбінату на базі місцевої гімназії імені Степана Васильченка відбувся так званий виїзний День відкритих дверей Національного університету харчових технологій спільно з Ічнянським професійним аграрним ліцеєм. Майбутні випускники в доступній та цікавій формі, через анкетування, ігри, вікторини, презентації, квести, розіграші отримали багато інформації про професії та навчальні заклади, де можна після школи продовжити навчання, знаючи, що на одному з провідних підприємств країни на них уже чекають.


Особливо багато переваг для майбутніх абітурієнтів пропонує партнерський для ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» державний професійно-технічний навчальний заклад «Ічнянський професійний аграрний ліцей». Це: пільговий вступ у 2020/2021 навчальному році, першочергове зарахування, навчання за рахунок держави, академічна стипендія (протягом першого семестру, далі – за результатами навчання), безкоштовне проживання в гуртожитку. А також адаптовані програми навчання за професіями: оператор лінії у виробництві харчової продукції (молочне виробництво), слюсар з ремонту технологічного обладнання. Крім цього, студентам ліцею гарантують навчальну та виробничу практику на ПрАТ «ІМКК», можливість отримувати преміальну стипендію від комбінату (стипендіа­ти визначатимуться за результатами рейтингу успішності). Та основне – шанс перемогти у конкурсному відборі кандидатів і стати штатним працівником ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» (соціальні пільги та гарантії, сучасний спецодяг, кар’єрний компас, потужний розвиток та персональне зростання). Тож, робота – буде! Головне, було б бажання навчатися і працювати.

Лариса Черніченко, «Деснянка» №1 (788) від 2 січня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ічнянський молочно-консервний комбінат, Черніченко, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект