Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нове обладнання для обласної дитячої лікарні

Нове обладнання для обласної дитячої лікарні

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко відвідав обласну дитячу лікарню, ознайомився з матеріально-технічною базою закладу та передав йому чотири апарати штучної вентиляції легень та апарат ультразвукової діагностики. Ця техніка призначена для відділення інтенсивної терапії, закуплена за кошти обласного бюджету.— Як батько двох дітей розумію, наскільки важлива і відповідальна ваша робота, — звернувся до колективу Андрій Прокопенко. – Переконаний, наступного року заклад фінансуватиметься на належному рівні, зі свого боку, обласна влада і надалі допомагатиме технічно оновлювати лікарню.

Складчина
Нагадаємо, обласна дитяча лікарня здійснює організаційно-методичне керівництво педіатричною службою і надає спеціалізовану лікувально-консультативну допомогу маленьким пацієнтам. У середньому протягом року стаціонарну медичну допомогу тут отримують понад 15 тисяч дітей. Заклад розрахований на 530 ліжкомісць, з них 22 — інтенсивної терапії.

За словами директора закладу Олександра Карети, тут не тільки лікують дітей, а й дбають про їх дозвілля. До прикладу, раз на тиждень проводять музикотерапію.

Лікарня обладнана сучасною медичною апаратурою, створена система телемедицини. Цьогоріч на покращення матеріально-технічної бази лікарні спрямовано понад 17,5 мільйона гривень, у тому числі майже 8 мільйонів — з обласного бюджету. У планах — відкрити хірургічне відділення для новонароджених.

«Чернігвщина» №52 (765) від 26 грудня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обласна дитяча лікарня, Прокопенко, Карета, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект