• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В ОДА запустили ліфт для голів райдержадміністрацій


В ОДА запустили ліфт для голів райдержадміністрацій

 

«Запускаємо проект LIFT у Чернігівській області!

Ми шукаємо керівників райдержадміністрацій!

Нам потрібні порядні та патріотичні професіонали, які долучаться до нашої команди для розвитку Чернігівщини!

Усі, кому небайдужа доля України, — залишайте заявку. Змінимо Україну разом!» — написав на своїй сторінці у фейсбуку голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко.Якщо раніше через оголошення в інтернеті шукали охоронців, лікарів, вчителів, то тепер черга дійшла й до керівників районів.

Чи бажаючих керувати немає, чи хочуть нових облич?

«Розпочати зміни у Чернігівській області та увійти в історію країни», — обіцяють на інтернет-сторінці «Ліфту» кандидатам.

Подати заявку може той, хто має вищу освіту, базові знання законодавства, не боїться телекамер та питань журналістів, складнощів та перепон, вміє керувати, працювати з великим об’ємом інформації та негативно ставиться до корупції.

Щоб потрапити до ліфту, потрібно заповнити анкету в інтернеті. В ній вказати в яких районах бажаєте керувати, своє ім’я, дату народження, освіту, попередні місця роботи, контактні дані, свої досягнення, особисті якості. А також додати резюме.

Без голів наразі Ічнянський та Семенівський райони. Виконуючі обов’язки у Коропському, Козелецькому, Новгород-Сіверському та Прилуцькому. Та й зазвичай новий голова формує нову команду голів, тож вакансій, виходить, немало.

— Про «Ліфт» знаю давно. Та заявку ще не подавав. Думаю, — розповів телефоном Віктор Кузуб, голова Коропської райдержадміністрації. — Чи справді людей беруть з «Ліфта»? Я цього не знаю, але, принаймні, можна спробувати.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №49 (1751), 5 грудня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: проект LIFT, Андрій Прокопенко, Віктор Кузуб, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
 
 


Центр Комплект