Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Газ зі сміття виробляють тепер і у нас
УБП


Home net

Газ зі сміття виробляють тепер і у нас

В Україні вже встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт - на сміттєзвалищах). Чернігівська область - не виняток.


Нещодавно ТОВ «Городище-Пустоварівська аграрна компанія» ввело в експлуатацію два комплекси з переробки органічних відходів, що виробляють електричну та теплову енергію. Один з об’єктів розташовано на території Богданівської сільської ради Прилуцького району. Комплекс потужністю 2,4 МВт працює на відходах Линовицького цукрового заводу. Ще одна біогазова установка потужністю 1,2 МВт діє на території Журавської сільської ради Варвинського району. Сировина для переробки -кукурудзяний силос.

Як показує досвід провідних країн світу (Німеччини, Данії та інших), виробництво біогазу - вигідна справа. Це дозволяє утилізувати відходи на підприємствах аг-росектору, зменшувати обсяги сміттєзвалищ, скорочувати шкідливі викиди, а також генерувати енергію для власних потреб підприємств, заміщувати споживання газу, отримувати органічні добрива для сільського господарства.

«Деснянка» №47 (782) від 21 листопада 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: біопаливо, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект