Нормовен

Чернігівка - у топі

Наша землячка Дарина Лазаренко - «Юна Царівна Всесвіту» увійшла в «Топ 100 Успішних Жінок Києва» і за національним рейтингом -в «Топ 1000 Успішних Жінок України». Дівчину також запросили взяти участь у встановленні національного рекорду України на «Найбільшу кількість успішних жінок у етно-показі», що відбувся у столиці в замку Радомисль.Незважаючи на свій юний вік, Дарині днями виповнилося 18 років, чернігівка є власницею всеукраїнського глянцевого журналу «Пастьєра», який нагороджений премією «Lucky Ukraine Media Awards», як один з найкращих журналів та партнерських медіа України!

- Чи не щодня ми виступаємо медіа-партнерами і почесними гостями кращих заходів України і зарубіжжя, Іспанії, Італії.., - розповідає Дарина.

Дівчину запрошують як почесного члена журі конкурсів краси та таланту. Також юна бізнес-леді - працює фотомоделлю, вона - обличчя багатьох глянцевих журналів, її фото прикрашають вітрини автосалонів та крамниць. Дарину нагородили премією «Скарб України 2019» і визнано «Обдарованою людиною України 2019» за версією журналу АДМІ. Цьогоріч чернігівка успішно вступила до політехнічного вишу, навчається безкоштовно.

Як розповідає ненька Дарини, таким досягненням сприяв ранній розвиток доньки.

- Кожна дитина талановита, тільки цей талант потрібно побачити і розвинути, - переконана багатодітна мама Оксана. - Дитинство було дуже творче, насичене виступами. Дарина - володарка понад 100 нагород та титулів, ведуча радіо і телепередач, концертів та фестивалів, актриса театру та кіно, лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів читців. Доня має більше 60-ти нагород і навіть стала володаркою «Оскара» за читання гуморесок.

«Деснянка» №41 (776) від 10 жовтня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дарина Лазаренко, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект