Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині знімали серіал, який б’є рекорди!


Нормовен

На Чернігівщині знімали серіал, який б’є рекорди!

Український серіал «Кріпосна» став одним із наймасштабніших проектів за останні кілька років. У лютому 2019-го відбулася прем’єра першого сезону мелодрами. За перший тиждень показу він очолив рейтинги трансляцій усіх каналів України в будні. А вже у вересні стартував другий сезон. З понеділка по четвер він збирає біля екранів аудиторію від двох до трьох з половиною мільйонів людей, б’є рекорди показів і в Польщі.«Кріпосна» - це костюмована мелодрама, яка розповідає про заможного поміщика Червінського, у власності якого молода й витончена кріпачка Катерина Вербицька. Заможного пана грає відомий український актор - Станіслав Боклан.

- Знадобилося об’їхати ледь не всю Україну, аби знайти потрібні локації для зйомок, - розповіла креативна продюсерка і авторка ідеї Тала Пристаєцька. - За сюжетом події відбуваються у Ніжині. Саме аби передати дух цього неймовірного міста, для зйомок було обрано справжню окрасу України - Національний історико-куль-турний заповідник «Качанівка».Головним місцем подій став палац. Тут у пишній дворянській садибі поселили поміщиків Червінських.

Сцени в інтер’єрі знімали в павільйонах на Film.ua, а зовнішні зйомки - біля садиби.Михайло Ломоносов, «Деснянка» №38 (773) від 19 вересня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: серіал «Кріпосна», Ломоносов, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект