УБП


Home net

Дощу!

Усе посаджене на городі опустило «вуха». На термометрі під плюс тридцять градусів. Дощу б, а його немає ні в Мені, ні в Острі, ні ще багато де. Тільки хмарить.— Як садили, то дощ лив кілька днів, а тепер засуха, — зітхає 43-річна Наталія Заїцька з Остра Козелецького району. — У нас 15 соток посаджені, добре, що на піску, так трохи легше обробляти. А ті, у кого чорнозем, б’ють-б’ють, а воно тверденне. Знайомі скаржаться, все сохне. Коло хати хоч полити можна, на поле води не навозишся.

— Як викликати дощ? — поцікавилась у 67-річної Софії Малиновської, учасниці «Битви екстрасенсів» сезону 2014 року. — Можливо, вийти громаді хресною ходою? В Острі три храми, один з них старовинний.


— Навряд чи хода допоможе. Потрібно зібратися не в храмі, а біля церкви,. Батюшка нехай править, а прихожани мають стати навколішки і молитися.

— Софіє Андріївно, а як же повір’я, якщо побачиш розчавлену жабу — піде дощ? Самим жаб давити? Облити місцеву відьму водою? Вилити на могилу утопленика 12 відер води?

— Клімат міняється. І магія тут не допоможе. Тому не буду брехати і обнадіювати людей. Хай не слухають тих, що називають себе екстрасенсами. Розвелося багато дурисвітів. Старих, які справді знали, вже не лишилось. Коли засуха — дощ вимолювати треба.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №23 (1725), 6 червня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: город, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект