чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Перезимували добре. Посівну почали раніше. Погода сприяєПерезимували добре. Посівну почали раніше. Погода сприяє

Весна цього року затяжна. Спеки немає, дощів багато.— Погода цієї весни хороша і для посіву, і для схожості, — говорить Ірина Красовська, начальник відділу гідрометзабезпечення обласного центру з гідрометеорології. — Останні проби шарів грунту брали 28 квітня. Нас безпосередньо цікавили орні шари: 20 сантиметрів та метровий. Показники запасів вологи — добрі та достатні.

Посівна почалася раніше за середні терміни. Так, ярі посіяли у Коропському, Семенівському районах на 2-16 днів раніше, залежно від місцевості. Кукурудзу — у Сновському на 26 днів раніше звичайного. У Ніжинському провели оранку під кукурудзу, днями сіятимуть. Соняшник — у Коропському, Ніжинському та Семенівському районах.

Також запаси вологи забезпечують дружні сходи.

— То і врожай буде добрим?

— Будемо сподіватись. Проте говорити ще зарано. Прогноз урожайності складатимемо 22 травня. Повинен сформуватися колос. Тоді буде зрозуміло, — пояснює Ірина В’ячеславівна. — Перезимівля пройшла дуже добре. Вимерзання не було. Адже зима була м’якою, сніжною. Сніговий покрив як утворився 16 листопада, так залягав протягом усього періоду. Сильних морозів не було. У зиму увійшли у фазі третього листка, а це дуже добре.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №19 (1721), 9 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: посівна кампанія, Ірина Красовська, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект