Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові встановлять «розумні» сміттєві контейнериУ Чернігові встановлять «розумні» сміттєві контейнери

У місті облаштують 8 сміттєвих майданчиків з контейнерами, які матимуть сенсор вимірювання об’єму сміття, що має GSM-зв’язок і передає дані про накопичення та температуру операторові.Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради вже оголосило відповідні тендери. Загальна сума, яку витратять на створення та облаштування майданчиків, - понад 4 мільйони гривень. Виконати роботи мають цьогоріч до 1 листопада. Такі контейнери розмістять на вулиці Космонавтів, 5, Доценка, 11, Генерала Белова, 29 та 18, Генерала Пухова, 152,150,142 та 140.

У тендерній документації розміщено їх потенційні зображення. Основа контейнера - суцільна пластикова конструкція, половина якої сховається під землею. Наземна частина матиме оздоблення - пластикові ламелі. Кришка контейнера складатиметься з двох частин: кришки з отвором барабанного типу та пластикового накопичувана об’ємом 3000 літрів, що з’єднані між собою.

Також під кришкою має бути сенсор вимірювання об’єму сміття, що має GSM-зв’язок і передає дані про накопичення та температуру операторові.

Видалення з ємності відбуватиметься за допомогою сміттєвоза з краном-маніпулятором і за рахунок педального механізму, розташованого на дні контейнера-накопичувача.

«Деснянка» №15 (750) від 15 квітня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: контейнери для сміття, Чернігівська міськрада, «Деснянка»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект