• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівська міськрада оскаржить рішення суду щодо безкоштовного проїзду пільговиків у години-пік


реклама

Чернігівська міськрада оскаржить рішення суду щодо безкоштовного проїзду пільговиків у години-пік

 

Чернігівська міськрада подала апеляцію на рішення окружного адміністративного суду Чернігова, який визнав незаконним обмеження безкоштовного проїзду для пільговиків у години-пік. Інформацію Суспільному підтвердив начальник юридичного відділу міськради Роман Миколаєнко.Нагадаємо, 5 січня окружний адміністративний суд міста Чернігова визнав протиправним рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки про обмеження перевезення пільгових категорій та повністю задовольнив адмінпозов чернігівського правозахисника Олександра Гашпара з цього питання. Зі слів Гашпара, 15 лютого рішення суду першої інстанції мало б набрати законної сили. Апеляційну скаргу подали в останній день відведеного строку на оскарження.

Зазначимо, Олександр Гашпар подав позов до суду, після того як між ним і кондуктором тролейбусу стався конфлікт. Чоловік має першу групу інвалідності. Тричі на тиждень їздить в обласну лікарню на процедури. У тролейбусі пред’явив посвідчення, але у безкоштовному проїзді йому відмовили.

Рішення про обмеження пільгового проїзду у години пік ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки 27 жовтня 2020 року. В ньому йдеться, що з 6 до 9 ранку та з 16 до 19 пасажири-пільговики мають сплачувати повну вартість квитка.

Заяву щодо оскарження цього рішення Олександр подав до суду вже наступного дня. 4 листопада 2020 року тодішній заступник міського голови Чернігова Андрій Черненко сказав, таке рішення комісія прийняла через те, що місто перебуває у червоній карантинній зоні. Це був компроміс, щоб не зупиняти транспорт взагалі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська міськрада, пільги, транспорт, Олександр Гашпар, Роман Миколаєнко

Добавить в: