• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Підсумки всеукраїнського музичного конкурсу імені Левка Ревуцького


Підсумки всеукраїнського музичного конкурсу імені Левка Ревуцького

 

Переможців всеукраїнського відкритого музичного конкурсу імені Левка Ревуцького нагороджували 22 червня у Чернігівській музичній школі №1. Це традиційний для Чернігова захід – його проводять раз на два роки з 2001-го.Близько 30 учасників з 5 областей України змагалися у номінаціях «Фортепіано» та «Теорія музики, сольфеджіо». Грали вони на новому концертному роялі Steinway & Sons, який наприкінці минулого року придбали за більше ніж 4 мільйони гривень для музичної школи №1 за кошти міського бюджету.

Конкурс проводили наживо, в два тури. Учасники зі старшої вікової категорії виступали перед журі в обласному філармонійному центрі, за підтримки Академічного симфонічного оркестру «Філармонія».

На конкурсі учасникам потрібно було зіграти кілька композицій заданих жанрів, але певний простір для творчості у них все ж був.

Після нагородження лауреати дипломів 1-ї премії влаштували невеликий гала-концерт, зіграли підготовлені до конкурсу композиції.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музичний конкурс, класична музика, конкурс Ревуцького, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект