• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олександр Криворучко відмовився розповісти, що вимагатиме у суді від Ольги Деркач


Талион

Олександр Криворучко відмовився розповісти, що вимагатиме у суді від Ольги Деркач

 

У Чернігові військовий комісар Олександр Криворучко подав до суду на підполковника Ольгу Деркач, яка звинуватила його у сексуальних домаганнях. Справу розглядатимуть 17 лютого у Деснянському районному суді.Криворучко просить визнати озвучену нею в ЗМІ інформацію недостовірною.

Ольга Деркач, підполковник ЗСУ: «Захист своєї честі і гідності, здається, там в позові, і ділової репутації. Перевірка внутрішня була, щось підтвердилось, щось не підтвердилось, на скільки я знаю. Я матеріали цієї перевірки не бачила. Буду адвоката наймати, буду захищатися».

Наразі Олександр Криворучко передає справи. У кінці січня він написав рапорт на звільнення. Що вимагатиме у суді від Ольги Деркач, розповісти Суспільному відмовився.

Ольга Деркач каже, нещодавно отримала щорічну характеристику і оцінну картку. Оцінки у них незадовільні. Жінка пов’язує це із позовом Криворучка. Називає це спробою дискредитувати її у суді.

Ольга Деркач, підполковник ЗСУ: «Там оцінна картка і службова характеристика. У мене там все незадовільно. Ну характеристика, не знаю, як людина 25 років в армії була нормальна і за один рік стала взагалі просто, навіть в тюрму з такою характеристикою, напевно, не візьмуть».

Нагадаємо, про сексуальні домагання з боку Олександра Криворучка 43-річна Ольга Деркач заявила у січні. З її слів, розпочалося все у 2016 році. У Чернігівському обласному військкоматі жінка працює з 2009 року. Помічала, що військовий комісар подібним чином ставиться і до інших жінок в частині.

Олександр Криворучко звинувачення заперечував.

Згодом стало відомо, що Військова служба правопорядку Збройних сил України провела службову перевірку за фактом звинувачення у сексуальних домаганнях. Анонімне анкетування, яке провели в обласному військкоматі частково підтвердило цю інформацію.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сексуальне домагання, Ольга Деркач, Олександр Криворучко, військкомат, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект