Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Куликівському районі, де 8 хворих на коронавірус, планують посилити карантин


Нормовен

У Куликівському районі, де 8 хворих на коронавірус, планують посилити карантин

Послаблювати карантин у Куликівському районі не будуть, там міркують над його посиленням. Все через виявлення хворих на коронавірус. Зараз у районі вісім лабораторно підтверджених випадків COVID-19 – у всіх коронавірус виявили протягом тижня. Про це Суспільному розповів голова Куликівської райдержадміністрації Петро Єрко. Як живуть люди в умовах карантину на Куликівщині - дивіться в сюжеті.«Ми з сьогоднішнього дня припинили виїзну торгівлю, і більш жорстко підходимо до карантинних заходів. Коли нам вдасться справитися з цією хворобою, тоді будемо думати над пом’якшенням заходів. У нас деякі літні кафе відкрилися, то тепер думаємо: чи варто їм продовжувати роботу, чи все-таки закрити і заборонити їх діяльність».

На в’їзді до села Салтикова Дівиця, де 2 випадки інфікування на коронавірус, встановили КПП. Водіям і пасажирам, які в’їжджають і виїжджають за межі села, міряють температуру. Розчином хлору дезінфікують колеса автомобілів.

За два дні роботи контрольно-пропускного пункту людей з підвищеною температурою не було, каже медсестра Світлана Дмитрук.

У Салтиковій Дівиці живе більше тисячі людей. Коронавірус лабораторно підтвердили у двох місцевих жителів. Жінка працювала молодшою сестрою на станції швидкої медичної допомоги у Києві, іще один хворий – із кола її контактів.

Політична партія Владислава Атрошенко
Петро Єрко голова Куликівської райдержадміністрації, каже: «Ми з’ясовуємо ще по Салтиковій Дівиці, але на сьогодні контактних осіб першої хвилі налічується 14. У них беруть зразки на аналізи і будемо бачити, що буде далі».

У селі Будище коронавірус виявили у шістьох людей. Жінка, в якої першою встановили COVID-19, працювала медичною сестрою на станції швидкої медичної допомоги у Києві. Разом з нею захворіли 5 членів її родини, серед яких троє дітей.

«Жінка 1962 року народження, вона проживає у селі Будище, але працювала в Києві на станції швидкої допомоги молодшою медсестрою. І звідти, скоріш всього, до нас прийшов коронавірус», - сказав Петро Єрко.

Ця жінка зараз лежить у Чернігівській міській лікрані № 2, повідомив Суспільному заступник міського голови Олександр Ломако.

Голова Куликівської райдержадміністрації каже: «На сьогоднішній день по Будищу контактних осіб - 51 людина. Перевірено з них – 43. На щастя, випадки не підтвердились хвороби. Тести негативні. Решту відвезли, результатів поки не маємо».

У селах провели дезінфекцію будинків і дворів хворих, закладів інфраструктури та доріг, сказав Петро Єрко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, Куликівський район, Петро Єрко, коронавірус, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект