Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігів перевищив епідпоріг у захворюваності на ГРВІ. Але класичного карантину у школах не буде

Чернігів перевищив епідпоріг у захворюваності на ГРВІ. Але класичного карантину у школах не буде

 

Чернігів перевищив епідпоріг у захворюваності на ГРВІ на 52.7%. Кількість хворих зростає кожного тижня, про це повідомив гендиректор міської лікарні №2 Владислав Кухар під час наради у муніципалітеті 6 лютого.Владислав Кухар:
- На минулому тижні з симптомами ГРВІ звернулось 8 269 осіб, що на 14.5% більше, ніж за попередній період, тому числі дітей на 18% більше. Питома вага дітей складає майже 45% від усіх захворілих на ГРВІ, що теж більше від попереднього тижня на 3.2%.

Нині школи не йдуть на класичний карантин одночасно. Натомість заклади самостійно приймають рішення про переведення на дистанційне навчання, залежно від відвідуваності окремих класів може піти вся школа. Зараз повністю на дистанційне навчання переведена школа №29 та Навчально-реабілітаційний центр №2. Окремі класи 25-ї і 33-ї шкіл, - повідомив начальник управління освіти. Решта закладів освіти працюють в офлайн-режимі. У дитсадках ситуація стабільна, відвідуваність на рівні 50-55%, всі заклади працюють і приймають дітей, - повідомив Василь Білогура.

А от захворюваність на Covid цього сезону незначна.

Владислав Кухар:
- За минулий тиждень амбулаторно було зареєстровано 93 особи хворих, що менше на 3.1% ніж попереднього тижня. Тому можна сказати, що на сьогоднішній день невелика захворюваність на Covid-19.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кухар, карантин, Білогура, школи

Добавить в: