Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівський художник Олександр Павленко презентував свій живопис
Доставка

Чернігівський художник Олександр Павленко презентував свій живопис

У залі наукової бібліотеки технологічного університету відкрилась персональна виставка живопису та графіки чернігівця Олександра Павленка. Художника привітали колеги, друзі, організатори виставки та музиканти зі школи мистецтв.Цієї події самому Олександру Васильовичу та його землякам довелось чекати 15 років. Весь цей час він не припиняв працювати в майстерні, виставлявся, але не вдома.

Олександр Павленко, художник: «Последние выставки были в штатах, в Голландии. Еще когда у нас были нормальные отношения с Россией, то у меня были выставки в России в городе Таганроге».

Доставка

Виставку названо «Пори року». 45 різножанрових робіт представлено на ній – від краєвидів Чернігівщини до графічної афганської серії.

На виставці можна побачити лише копії цих графічних робіт, оригінали знаходяться у приватних галереях за кордоном.

Виставка картин Олександра Павленка в читальній залі технологічного університету ще й стане для студентської молоді чудовою нагодою одночасно насолодитися мистецтвом та гарно підготуватися до занять.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, Олександр Павленко, художник, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект