Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Молодий київський художник вперше презентував свою виставку чернігівцям


Молодий київський художник вперше презентував свою виставку чернігівцям

Музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт» знайомить чернігівців з роботами молодого київського художника Ярослава Ясенєва. Двічі його картини експонувалися у цих залах на колективних виставках.

12 лютого в приміщенні «Пласт-Арту» відкрилася персональна виставка сучасного живописця.Арт-філософ Ярослав Ясенєв художник у третьому поколінні. Вихованець Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Хоча молодий митець у своїй творчості віддає належне пейзажу та натюрморту, але більш тяжіє до урбанізму.


Привертають увагу також його великоформатні полотна присвячені всесвіту і любові. Вихід художника у відкритий космос розпочався ще з дипломної роботи.

До Чернігова Ярослав привіз картини, які складають три персональні виставки. Це космічний, урбаністичний та пейзажний проєкти. Роками в голові художника народжуються образи нових полотен, але поки що вони нереалізовані.

Виставка «Живопис» Ярослава Ясенєва триватиме до 10 березня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, художник, Ярослав Ясенєв, Пласт-Атр, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект