Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Другий розбійний напад в області за тиждень: у Клочкові напали на місцевого фермера, катували та викрали 70 тисяч гривень


Другий розбійний напад в області за тиждень: у Клочкові напали на місцевого фермера, катували та викрали 70 тисяч гривень

Катували гарячою праскою, били, погрожували пістолетом та викрали 70 тисяч гривень. У селі Клочків Чернігівського району скоїли розбійний напад на місцевого фермера Олексія Бреуса. Зі слів його дружини, зараз 67-річний чоловік перебуває у лікарні зі струсом мозку, переламами та опіками. Це другий розбійний напад в області за тиждень, сказала речниця поліції області Юлія Ковутн. 10 грудня у Понорниці напали на місцевого фермера Юрія Кобизького. Погрожуючи пістолетом, невідомі у масках забрали з оселі гроші та цінності. Чи пов’язує поліція ці розбійні напади між собою, дізнавалася Анастасія Лоза.На власника цього будинку - місцевого фермера Олексія Бреуса скоїли розбійний напад. Чоловіка катували та забрали в нього 70 тисяч гривень готівкою.

Дружина чоловіка Оксана Ячна говорити на камеру відмовилась. Телефоном розповіла, після обіду її чоловік зняв у банку гроші, щоб розрахуватись з людьми за оренду паїв. Тієї ж ночі в будинок проникли троє нападників у масках.

«Він світло увімкнув, по всьому будинку горіло. І вони бачили, що і світло горить, що хтось ходить по будинку. Вибили скло і проникли у приміщення, побили його, прив’язали і стали катувати. Ставили на ноги праску і включали, скотчем його зв’язали і били-грали на фортепіано. Це дуже тяжко згадувати.

В його струс мозку сильний, бо по голові ж і пістолетом били. Били і по пальцях, опіки ж дуже глибокі від праски на ногах, і зі щелепою щось… він синій, весь синій, очі запухли».

Зі слів дружини, зараз 67-річний Олексій перебуває у лікарні. Про те, що сталося дізналася, коли чоловік їй зателефонував від сусідки. Ми намагалися отримати її коментар, на момент зйомки її вдома не було. Сергій Дехніч живе за кілька будинків. Згадує, того ранку, коли вийшов поратися по господарству, бачив «швидку» та кілька патрульних машин.

«По-перше, вони слідкували, я думаю. Він так як я живу, з вулиці не видно, - знайшли з городів. Значить, знали кудою зайти, як зайти, де собака в нього у вольєрі знали.

Навряд чи, я думаю, це місцеві. В нас таких «отчаянних» немає. Це просто нелюди робили таке. Це 90-ті повернулися: праски ставити, бити, - це не те що побилися мужики просто, таке буває. Ну це ж уже садизм».

«Може, за соняшник, що здавав, а може, з банку коли їхав, знаєте, як буває: отримає мільйон, везе, а його там по дорозі зустрічають. А тут до дому дістались, то тут вирішили», - припускає житель с. Клочків Михайло.

Зі слів речниці поліції області Юлії Ковтун, 10 грудня схожий злочин стався у селі Понорниця, Коропського району. Поліція ці факти між собою не пов’язує.

«У поліції немає підстав стверджувати, що до цього причетні одні і ті самі люди. За цими фактами були відкриті кримінальні провадження за ст. 187 ККУ – це розбій. Максимальна санкція покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: розбійний напад, фермер, Олексій Бреус, село Клочків, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект