Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові до Дня працівників культури відкрили незвичну виставку
УБП


Home net

У Чернігові до Дня працівників культури відкрили незвичну виставку

До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у художньому музеї відбувся святковий захід. На ньому привітали музейників та відкрили незвичну виставку «Обличчя культури». На полотнах та світлинах відомі чернігівці. Їх можна зустріти в концертній залі, театрі музеї або на вулицях нашого міста.На жодній з робіт немає прізвища тієї людини, яка на ній зображена. Це організатори виставки зробили навмисно.

Юрій Ткач, директор Чернігівського обласного художнього музею ім. Г. Галагана: «Ми хочемо спонукати всіх впізнати цю людину. Сказати: «О, так це ж мій сусід чи сусідка. Та я його бачу щодня. Та я знаю хто це, навіть був на його концерті чи її». Тобто показати, що це люди такі ж як ми і вони поряд з нами».

Кожна картина або фотографія має свою маленьку історію.

На жаль, не всі герої портретів дожили до цієї виставки. Хормейстер Любомир Боднарук, режисери Генадій Касьянов та Леонід Отрюх, співак Микола Юськов – це співці Чернігівщини. Картини та світлини чернігівських майстрів можна переглянути в художньому музеї до 17 грудня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: художній музей, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект