Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Розсекречені документи про життя Довженка можна переглянути у Держархіві області

Розсекречені документи про життя Довженка можна переглянути у Держархіві області

Раніше секретні документи про життя Олександра Довженка відтепер можна переглянути у Державному архіві області. Тут 9 вересня відкрили фотодокументальну виставку «Співець зачарованої Десни». Всього представлено більше 60 експонатів. Це не тільки документи про життя та творчість митця, а ще й фото зі зйомок фільмів «Щорс» та «Зачарована Десна».Наталія Лобанова, співорганізаторка виставки, заступник директора державного архіву Чернігівської області: «На наших стендах представлені вирізки з газет, які свідчать про те, що в зйомках фільму брали участь понад 700 осіб. Це були як військовослужбовці з чернігівського гарнізону та київського, так і практично всі мешканці селища Количівка і усі колгоспники».

Виставка присвячена до 125-річчя видатного кінорежисера.

Серед експонатів можна побачити витяги з переписки тодішньої влади щодо Олександра Довженка.

Наталія Лобанова, співорганізаторка виставки, заступник директора державного архіву Чернігівської області: «Все-таки це дуже такі цікаві документи, де можна побачити відношення влади, а також слідчих органів, до його творчості і діяльності».

Виставка діятиме до 18 вересня. Після закінчення експонати можна буде переглянути у Державному архіві області.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: документи, Довженко, Державний архів, виставка, Наталія Лобанова, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект