Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 40 фоторобіт від 14 авторів презентували на виставці «Чорно-білий вимір» у Чернігові

40 фоторобіт від 14 авторів презентували на виставці «Чорно-білий вимір» у Чернігові

40 фоторобіт презентували на виставці «Чорно-білий вимір» у художньому музеї імені Галагана. Серед робіт - портрети, пейзажі та натюрморти авторства 14 фотохудожників. Далі – Ольга Онищенко.Натюрморт з шахами та череп з висушеними маками – все це роботи Інни Буглак. Їй 30. З 14 фотографів вона наймолодша. 7 років знімає натюрморти. Каже, це її хобі. За її словами, через свої фотографії передає свій внутрішній світ.

«Завдяки нашому минулому керівнику я розкрила в собі таку здібність до фотографування саме натюрморту і на цій виставці представлені три моїх роботи, це три натюрморти. Кожна робота потребує багато часу і 50% можливо навіть більше це вже обробка фотографій, коли вже все знято її потрібно багато допрацьовувати, іноді потрібен тиждень чи два на те, щоб побачити всі ці деталі.»

Олена Ісаченко, старша наукова співробітниця художнього музею, говорить, що чорно-білу тематику обрали, аби не відволікати кольором від сюжету фотографій.

«Лінія, градація, вона привертає увагу до теми. Родзинкою нашої виставки є те, що на цій виставці представлені твори митців, які працювали в нашому художньому музеї фотографами. Саме 14 авторів працюють у жанрі пейзаж, натюрморту, тематичної картини.»

Фотовиставка триватиме до 8 жовтня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, музей Галагана, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект