Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Двоє підозрюваних у вбивстві Юрія Булата заперечили свою провину у суді (відео)

Двоє підозрюваних у вбивстві Юрія Булата заперечили свою провину у суді (відео)

Судове засідання тривалістю в добу. В Славутичі суд нарешті обрав запобіжний захід трьом підозрюваним в жорстокому вбивстві колишнього військового Юрія Булата. Двох заарештували на 60 діб, а третьому дозволили вийти на свободу за 280 тисяч гривень застави.
В ніч проти неділі троє молодиків напали на чоловіка і зарізали його. Все зафіксувала камера спостереження. Щоб підозрюваних не відпустили на волю під судом від учора і всю ніч чатували родичі, друзі, небайдужі люди.Вперше за останні три доби на цій площі біля міського суду у місті Славутич нарешті тихо. Ще годину тому тут стояв неймовірний галас. Обох підозрюваних, яких автозаками сюди по черзі привозили, зустрічав натовп. У спину їм кричали слово «Вбивці!». Але найстрашніше було спостерігати за батьком та братом загиблого Юрія. Їх ледь втримали від того, аби не вчинили самосуд.

Цей злочин зафільмували одразу кілька камер спостереження. Від початку і до кінця це відео сьогодні у залі судового засідання передивилися кілька разів. І не зважаючи на побачене, обидва підозрюваних сьогодні заперечували свою причетність.

Дмитро Рибак, підозрюваний: «Я нікого не вбивав. Я нікого не тримав за плече. Мені немає чого переховуватися. Я нічого не робив. Я нікуди не буду тікати. Мені нічого боятися».

Армен Хачатрян, підозрюваний: «Я ничего не совершал. Я все время пытался только заступиться, защитить и разъединить эту всю драку. Я свою вину полностью не поддерживаю. Я ничего плохого не сделал».

Отже, підозрюваних по цій справі троє. Перший пан Стаханов. Саме він і вдарив ножем загиблого Булата. Його запобіжний захід 60 діб арешту з правом внесення застави у 280 тисяч гривень. Втім, суддя сьогодні просто в ході засідання пояснила, що це було непорозуміння. Річ у тому, що прокурор таким чином склав клопотання, що у судді не було інших можливостей для обрання запобіжного заходу.

Другий підозрюваний пан Рибак. Саме він розпочав бійку, яка закінчилася вбивством. Ну і нарешті третійХачатрян. На відео видно, що він у бійку майже не втручається. Втім, місцеві активісти, які зібралися під судом, кажуть про те, що саме він був організатором цього угрупування, і цілком імовірно, що саме він і спровокував події, які призвели до загибелі Юрія Булата.

Анатолій Гладченко, активіст: «Все об этом знают в городе прекрасно. Знают таких криминальных личностей. И брата Хачатряна, который мне дважды стрелял в лицо. Его младшего брата Армана, которого сейчас закрыли, он на меня нападал с ножом. То есть это не единичные случаи. Просто люди боятся».

І просто у ці хвилини готуються документи для оскарження права внесення застави за Стаханова. Всі троє підозрюваних сьогодні будуть етаповані у Чернігівське СІЗО.

Матеріали по темі:

 
 

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, Юрій Булат, Славутич, суд, запобіжний захід, Хачатрян, Рибак, Стаханов, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект