Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Підозрюваним у жорстокому вбивстві Юрія Булата продовжують обирати запобіжний захід (відео)

Підозрюваним у жорстокому вбивстві Юрія Булата продовжують обирати запобіжний захід (відео)

У Славутичі продовжують обирати запобіжний захід підозрюваним у жорстокому вбивстві колишнього військового Юрія Булата. Напередодні засідання тривало майже 12 годин. І лише о 1-й ночі запобіжний захід обрали одному з підозрюваних.

Нагадаємо, в ніч проти 21 липня 3 молодиків напали на чоловіка та зарізали його. Все зафіксували камери спостереження. Щоб підозрюваних не відпустили на волю, під судом весь день і вночі чатували місцеві.

Сьогодні обіцяли зібратися знову.Ми у судовій залі. Дуже багато людей зібралося сьогодні, для того, щоб якось допомогти суду обрати запобіжний захід.

Підозрюваний – пан Рибак. За даними прокурора, саме він розпочав бійку, яка призвела потім до смерті колишнього військового. Він відмовляється спілкуватися з журналістами. Але у суді покази дав.

Складчина

Дмитро Рибак, підозрюваний: «Я нікого не вбивав. Я нікого не тримав за плече. Мені немає чого переховуватися. Я нічого не робив. Я нікуди не буду тікати. Мені нічого боятися».

«Застава смішна – 280 тисяч. Тому з нашої сторони буде подана відповідна апеляція, щоб взагалі скасувати заставу, оскільки це особливо тяжкий злочин».

І ось суддя зайшла до зали. Зараз буде оголошено запобіжний захід пану Рибаку. Після нього будуть розглядати третю справу.

Хачатрян – це людина, яка тримала загиблого та заважала йому захищати себе.

Сьогодні близько 6-ї години розпочнеться сесія міської ради. Люди, які сьогодні прийшли до суду, і туди підуть теж. Кажуть, хочуть, по-перше, захистити правосуддя. І по-друге, якось все-таки зробити так, що у своєму місті жити і перебувати у безпеці.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, суд, Юрій Булат, Дмитро Рибак, запобіжний захід, Славутич, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект